Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el Őt?

Hogyan engedjem el Őt?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa, hogy ebbe a témakörbe írom ezt a kérdést, de ha a szerelem kategóriába írom, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy idióta válaszokat kapok.

Nekem nagyon nyomasztja a lelkem az ex barátom. Szeretem őt, és legszívesebben magamhoz láncolnám, de tudom hogy nem lehet.


Bulizni járok már minden héten. Társaságba járok, barátaimmal vagyok. Szóval ezek segítenek. De mégis görcsben van a gyomrom.

Teljes szívemből, és lelkemből szeretném őt elengedni. De hogyan? Segítsetek légyszives!


2011. máj. 21. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj arra gondolni, hogy ha szakítottatok, akkor biztos nem ő volt az igazi, úgy talán könnyebb lesz...
2011. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg olyan témába vágni a fejszéd,ami nagyon érdekel,és elvonja a figyelmed róla,hogy ki tudd verni a fejedből.

Ha volt valami régi nagy álmod,amit akkor nem sikerült megvalósítani,akkor vágj bele abba,és az összes energiádat arra összpontosítsd.


(Na jó,persze,ne az összeset,tudom,mint mindenkinek,gondolom neked is van sulid,vagy munkahelyed,vagy valami,ahol meg kell felelni...azért ki ne rugjanak vagy meg ne bukj a suliban emiatt...nyilván!!!)

2011. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, logikus, és még minden valószínűség szerint igaz is, hogy ha _nem_ működött vele a kapcsolat, akkor _nem_ ő a te párod. És aki nem párja az embernek, az hadd menjen békességgel. (Ez akkor is igaz, ha szerinted működött a kapcsolat, de szerinte nem.)
2011. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
beszélj vele!
2011. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Gondolkoztal mar azon, hogy a lelked lehet, hogy azert nem engedi el, mert nem szabad elengedned?

szerintem is keresd fel!

2011. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért ragaszkodsz hozzá, mert ő nem enged el téged.

Beszéljetek!

2011. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia. :)


próbáld megérteni, hogy nem a tulajdonod, mivel az ember tudatalattijába az van beépítve, hogy a dolog amiket tapasztal nem önmaga, ezáltal vágyat és ragaszkodást generál azokra, legyen az személy, tárgy, bármi...azt próbáld tudatosítani magadban ,hogy egy vagy vele tudatban, és megszűnik a birtoklás, megszűnik a ragaszkodás, vagyis elengeded őt...amíg ezt nem teszed, addig elmédben rabságban tartod, s ráadásul te is függesz tőle ekkor, vagyis önmagadat is fogságba taszítod, és mindezt a téves hozzáállással. azért téved az ember, mert a tapasztalása során a fizikai megjelenésben kontraszthatást érzékel, ugye a dolgok különbözően néznek ki, és emiatt abba az illúzióba rakja magát, hogy a dolgok különállóak, hogy önmaga, mint fizikai test, elkülönült bármitől, vagy bárkitől is, így automatikusan beindulnak ezek a pszichológiai problémák...a feladat tehát változtatni a hozzáálláson...miszerint nem vagy külön te senkitől és semmitől...te mindenkivel egy vagy, s nemhogy ettől az álszerelemtől szabadulsz meg, de az összes szenvedéstől is ami érhetne bármikor, bárhol...tulajdonképpen önmagadat szabadíthatod fel, és meglelheted a valós boldogságot. :)


üdv és sok sikert

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!