Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el az exbaráto...

Hogyan engedjem el az exbarátomat?

Figyelt kérdés

Már régebben szakítottunk, de eddig reménykedtem, hogy visszajön talán. Szenvedek, görcsölök, és kapaszkodok az iránta érzett érzéseimbe. Tudom, hogy nem helyes, de a szakításokat nem tudtam soha feldolgozni, csak ha jött egy másik pasi. 2 kapcsolatom volt, a kettő között 3 év telt el, tehát 3 évig nem szeretnék várni és szenvedni :(

Ha visszajönne, én visszafogadnám tuti, természetesen ha egyedülálló vagyok. De ő nem akar velem lenni ezek szerint :(

Segítsetek légyszives!

21/L


2011. jún. 15. 09:01
 1/2 anonim válasza:

Ugyan így vagyok a dolgokkal, ahogy te. Én jelenleg 2 éve siratom az exbarátomat.

Eddig semmilyen gyógymódot nem találtam az esetre. Sőt. Minél tovább van a fejünkben és a szívünkben, annál nehezebb kiirtani. Nem tudom, mi vethetne ennek véget. :(

2011. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Határozd el nagyon eltökélten, hogy elfelejted.


Ha rágondolsz, akkor tereld el a gondolataidat. Foglald le magad.

Dúdolj egy dalt, akár mondogasd azt, hogy "elfelejtem" "elfelejtem". Bármit csinálhatsz, nem szégyen, csak ne legyen a fejedben. Mantrázd mondjuk azt, hogy "Új életet kezdetem, nincs már XY a szívemben."

Ne nézegesd a képeit, ne nézd meg közösségi oldalakon sem.


Olyan lesz, mint egy nagyon kemény elvonókúra.


Nekem sikerült.


Most már úgy gondolok Rá, hogy persze szeretem, de már nem akarok belehalni a hiányába.

Nagyon tud fájni ez a viszonzatlan szerelem, tudom jól, úgyhogy megértelek.


De erősnek kell lennünk ilyenkor!

Mert ez az érzés nagyon kínzó, és megeszi a lelket.


Sok sikert a Neked!

2011. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!