Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy engedjem el a fülem...

Hogy engedjem el a fülem mellet az ilyen beszólásokat?

Figyelt kérdés

Most mentem 9.-be senkit nem ismerek az osztályból. Elég csöndes vagyok, így h nem ismerek senkit még annyit sem beszélek mint a régi osztályomban... Folyton beszólnak nekem h milyen nagy az orrom, amik elég szarul esnek.. legszívesebben ott helyben elbőgném magam mert így is elég kicsi önbizalmam van...


Anya azt mondja h ne törődjek vele de én nem tudom a fülem mellet elengedni :((


15L


2011. okt. 18. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok mit tanácsolni, hogy melyik lenne a jobb, az ha visszaszólsz vagy pedig az ha csendben maradsz. Szólj pár tanárodnak, OF-nek. Hátha beszélnek a többiekkel. De biztos ezerszer különb vagy mint ők!
2011. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én fognám,kinyitnám a szám és szépen leoltanám ahogy magamat ismerem.Tudom,leírtad hogy te csendes vagy meg minden,de ezt nem tehetik meg veled és ha nem állsz szembe akkor nem is fogják abbahagyni.Tanárnak szólni sem túl jó ötlet,mert akkor meg azért fogod kapni a cikizést.Nehogy már elcsesszék a legszebb éveidet.Valahogy szerezz barátokat,ez így nagyon nem jó :S

17L

2011. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ezért bántanak. Mert látják, hogy fáj neked. A tinik nagyon gonoszak tudnak ám lenni, jegyezd meg!


Ne szomorodj el, ne figyelj rájuk. Jobbik esetbe szólj vissza.


(Nekem kellett adnom 1 pofont azért, hogy ne tartsanak nyominak, akit mindig csak b@szogathatnak..)

2011. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerezz egy két barátot és ha magad nem, majd ők megvédenek, de ha egyedül maradsz az nem lesz jó. Kitartás.
2011. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az az átkozott kamaszkor!!! grr
2011. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szólj vissza... :) Esetleg szólj Ofőnek ha megértő és jól kijössz vele.

Engem is sokáig piszkáltak,de csak addig amíg nem tanultam meg vissza szólni.

Ha tényleg nem akarsz semmit szólni...szünetekben hallgass zenét,sétálj a folyóson. :)

Ha viszel magaddal telefont,mp3 lejátszót vagy valamit...bedugod a füledbe,hallgatod a zenét közben tudsz tanulni a következő órára,olvasgatod az órai feladatot...esetleg elviszed a kedvenc könyved és azt olvasod. :)

Biztos van az osztályban egy valaki olyan akivel jóban vagy beszélgetsz... :) Ne félj vele is megbeszélni ezt,biztos segíteni fog. :)

2011. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Semmi esetre se borulj ki, mert akkor még jobban rád szállhatnak. Szerintem a tanárokat csak akkor érdemes bevonni, ha ennél komolyabb a dolog...

Mindenesetre szólj vissza! Keress az osztályodban hasonló lelkületű lányokat/fiúkat, a többiekkel pedig ne foglalkozz! Ha valaki a testi hibáid (fogadni mernék, hogy szép arcod van, a többiek pedig a kákán is a csomót keresek...) miatt bánt, akkor neki van valamilyen belső zavara...

Kitartás! Hidd el, jobb lesz a helyzet! Ha úgy alakul, menj át másik osztályokba barátkozni, így elkerülhetőek a konfliktusok...

Tudom, hogy ez nem sok segítség, de mást innen messzíről nem nagyon tudunk tanácsolni!... :/

2011. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Sokszor nem tudok mit vissza szólni...

Próbálok barátokat szerezni csak úgy elég nehéz hogyha tiszta bunkók, h ha oda megyek ők ott hagynak....

2011. okt. 18. 20:17
 9/19 anonim válasza:

Szia!

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy ez nem nagyon fog megváltozni. Iskolától is függ persze, hogy állnak hozzá a tanárok, az ofő. Én is így voltam, csak én egy barátnőmmel mentem új osztályba, és mi ketten védtük egymást. Nálunk hiába szóltunk tanároknak, semmit nem tettek. Szerintem most próbálkozz az ofőnél, a szüleidnél. Ha nem változik, válts iskolát, mert pokol lesz az elkövetkezendő pár év.

2011. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak megalázod magad azzal, hogy mész utánuk mint egy pincsi...
2011. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!