Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek csupán véletlenek voltak...

AnonymusAnonymus kérdése:

Ezek csupán véletlenek voltak tegnap?

Figyelt kérdés

Tegnap mentünk a kocsival egy helyre, és az ablakon kinézve gondolkodtam mindenfélén. Akkor éppen a volt hörcsögöm járt az eszemben, akit Pötyinek hívtak. Ekkor a kocsi bal ablakán kinézve megláttam egy "Pöttyös (Túró Rudis)" kocsit. Jobb oldalt meg az az Auchanos plakát volt, ahol egy hörcsög napozik...

Kicsit később - még mindig a kocsiban voltunk - a terhességről, kisbabákról gondolkodtam, erre bal oldalt meglátom: egy kismama megy az úton.

Előre mondom: nem az autó a plakát, vagy a kismama láttán jutottak ezek a gondolatok az eszembe, hanem a gondolat volt előbb...


2011. máj. 22. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

ilyesmi előfordul mindenkivel.

véletlen v nem, mit számít igazából?

2011. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy mit számít? Nem tudom... :D
2011. máj. 22. 16:57
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

nem vagy jós vagy előre látó... ha ez érdekel

képzeld! velem is szoktak ilyenek történni..

2011. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem váletlen hanem belemagyarázás.
2011. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Múkor havernál voltam, mondom elmegyek wc-re és ahogy kimondtam megcsörrent a telefonom, felvettem és miután befejeztem a beszélgetést mondtam havernak hogy mekkora az esélye hogy kimondom a wc szót és csörög a telefon. Hát ahogy kimondtam hirtelen megcsörrent megint. Miután ez megtörtén mondtam havernak hogy na most már tényleg elmegyek wc-re, erre anyám hívott. Csak néztünk mind a ketten hogy mi van. Tanulság: ne mond senkinek hogy wc-re mész :). Én nem hiszek a véletlenben, persze kinek mi.
2011. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Véletlen + belemagyarázás
2011. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem az érdekelt volna, hogy jós vagyok-e, hanem hogy véletlen volt-e.

A wc-s mobilos történet vicces volt. xD

Nem tudom, ezen mit lehet belemagyarázni...

Mégis ki kellett volna írni, hogy hülye válaszolók kíméljenek...

2011. máj. 23. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
de ha tegyük fel, nem véletlen volt, akkor mi? mi volt a jelentősége, miért történt?
2011. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindegy, csak megkérdeztem...
2011. máj. 24. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!