Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Véletlenek nincsenek?

Véletlenek nincsenek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok dolog történik körülöttem, ami mintha sorsszerű lenne, apró dolog, de mégis megdöbbentőek és meghatározóak. Emberek, történések, kapcsolatok. Ha az úgy nevezett "véletlen" utunkba ejt valakit, akkor azt ne hagyjuk veszni?
2011. aug. 20. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Véletlenek nincsenek.
2011. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sincsenek.
2011. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se. :D
2011. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy vallásos vagyok, így én abban hiszek, hogy az Úrnak köszönhetek minden szép pillanatot, főleg azokat, amikbe véletlenül keveredtem.
2011. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy véletlen nincs, viszont az én saját elképzelésem szerint nincs emögött semmilyen isten vagy sors.

A "véletlen" nem is az amit a szó maga jelent, csak sok kis esemény kimenetele. Amikor pedig valami olyasmi történik amire nem számítunk (kicsi rá az esély, de van) akkor sokszor az ember összetéveszti ezt ilyen "magasztos" (szerintük) dolgokkal, mint isten vagy sors.

Példa; Sosem vettél még lottót. De úgy döntöttél veszel egy ötös lottót és megnyered az ötöst. Sorsszerű dolog volt ez? Vagy netán isten gondolta úgy neked jár az a pénz? Fenéket, csak az iszonyatosan alacsony esélyeid ellenére is volt némi és bejött. Nem véletlenül mert esélyed volt, de nem is azért mert ez 'meg van írva' vagy 'valaki' úgy döntött.

2011. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Beliel ***** válasza:
Véletlen nem létezik csak események sorozata. Úgy ahogy az előttem lévő mondja.
2011. aug. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Killgun ***** válasza:
Véletlen nincs...Ahogy előttem,előtti mondta,lehet,hogy úgy van,de én nagyon vallásos vagyok,így mindíg megköszönöm Sátán atyámnak...A véletlen szót,pedig kikéne venni a szótárból... :')
2011. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudományosan bizonyított tény, hogy a véletlen a világ elemi alkotórésze. Hallottatok már arról, hogy kvantumfluktuáció?
2011. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Sorsügynökséget, Matt Demon.
2011. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Véletlenek nincsenek, azért történnek hogy tanulj belőle
2011. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!