Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiket kedveltek és kiket nem...

Kiket kedveltek és kiket nem kedveltek az alábbi személyek közül? Nyugalom van skacok a kérdés csak egy kérdés nem akar utalgatni semmire.

Figyelt kérdés
BlackSword, M@x, Diator, valakitakitnemismersz, Lucyka, Szero, Liza von Staunhoff, Dien, Csillagvizsgáló, UFÓ kutató. (404.-et azért nem írom mert tudom hogy úgy is őt mondanátok legtöbbször). Csak bátran nyugodtan leírhatjátok kit látnátok vagy kit nem látnátok szívesen az oldalon az Ezotéria topicban. :)
2011. máj. 25. 16:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudni szeretném, hogy kik lennének azok a felhasználók akik szerintetek ide vagy nem ide valóak lennének a topicban. Nem jár kizárás (kitiltás) csak egy ártalmatlan kérdés aminek semmi következménye sincs. :)
2011. máj. 25. 16:51
 2/7 BaKs ***** válasza:

Nem sokat nézegetem ezt a topic-ot, szal kit kedvelek?

valakiakitnemismersz

2011. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

BlackSword fasza gyerek, szeretem olvasni ahogy osztja a ezosokat:D

M@x még gyerek, max 12 éves lehet

Diatorék vagy szopatnak itt mindenkit, vagy mentális problémáik vannak, de szerintem az előbbi

2011. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megköszönném azoknak akik eddig írtak, várok még további hozzá szólásokat. :)
2011. máj. 25. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért baj ha piszkálják az ezosokat? Lehet ellenkező véleményt is hallgatni, nem csak egymást erősítgetni. Az már más, hogy poénra veszik (érthető, bele lehet fáradni az észhez térítésbe)
2011. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem ugyan ez nem zavar.
2011. máj. 25. 19:40
 7/7 M@x ***** válasza:
Igen, éppen 12 éves vagyok, úgyhogy ezt eltaláltad.
2011. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!