Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leányoknak szóló kérdés. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányoknak szóló kérdés. Ha kedveltek egy fiút, próbáljátok felhívni a figyelmét, és vártok, hogy lépjenek, vagy ti léptek feléjük?

Figyelt kérdés
Ne szégyelljétek a választ, úgy is diszkrét az egész, ha lehet igazat írjatok. Csak kíváncsi vagyok, hogy a mai fiatalok hogy, s mint. 41/F (a mi időnkben bizony nem így volt)
2011. szept. 8. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Na, nem bunkózok, ma sokat moderáltak már (:


Muszáj lépnem sajna, miután srácok többsége töketlen, és fél oda menni lányokhoz. :)

Nem vagyok egy önbizalomhiányos fajta, simán elhívok egy srácot randira, ha látom rajta, hogy bejövök neki.


18/L

2011. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kivárom még ő lép, de küldök biztató jeleket (pl.: mosoly).

Az kérdéses, hogy mennyire vagyok leány kategória a magam 22 évével, de azért gondoltam válaszolok.

2011. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát a mai lányok mostanában maguk se tudják hogy kit szeretnek, van aki hetente cserélgeti őket. Sajnos ma az udvarlás semmit sem ér irántuk, ők inkább a pénzeszsákokra mennek vagy a vagány utcai rosszul tanuló ostobákhoz. És az én tapasztalatom szerint a lányok nyaliznak a fiúknak, felkeltik a figyelmét és várják hogy rámásszon vagy valami. Tehát az igazi kapcsolatok általában 18 év felett kezdődnek, mivel akkor már TALÁN MEGÉRETT a határozott döntésekre.


15/F

2011. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ÁH én is rosszul tanulok és szoktam lógnia haverokkal az útcán de attól még mi se kaphatunk meg minden csajt.
2011. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aalapvetően a hülyék senkinek sem jönnek be. :)
2011. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Alap hogy az ilyen IQ harcos nagyarcú fiukra buknak nemegy lány hagyott már ott ilyen parasztok miatt

söt már olyan is volt hogy olyanért hagytak ott aki miután öszejöttek állandóan ütögette és mégis miután otthagyta még rinyált utána!(persze nekem-_-")

nincs semmi eszük sem a lányoknak?!

vagy csak körülöttem vannak ilyenek akik egyik nap még aztmondják hogy szeretlek másnap meg már másra ráhajt vagy otthagy

remélem vannak értelemes lányok is valahol nemcsak ilyen mindennapmássalvagyok csajok...

2011. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyomulok rá izombóó
2011. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szemezünk meg ilyenek, akkor várom, hogy lépjen. Igaza volt az első válaszolónak, hogy a fiúk töketlenek, de én nem kezdeményezek semmit. Nem megyek oda táncolni a srácokhoz, max. a közelükbe megyek. Ennyi.

Megmaradok nőnek, az udvarlás a férfi dolga, nem a nőé.


20/L

2011. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem ide tartozik, de egy újabb példa a mai lányokra: egy fiú osztálytársam összejött, egy lány évfolyamtársunkkal. A fiú is meg a csaj is jó fej, de nem valami szépségek (nem leszólásból írtam). Egyszer óra előtt aztán észreveszem, hogy az osztályteremből kimegy a mi kis osztályunk főribanca és "megnézi" a párost, ahogy együtt ül egy padon. Visszaérve már majdnem röhög a hülye barátnőinek, hogy milyen szánalmasak azok ketten. Énbennem meg felment a pumpa és beszóltam neki: "Mert az nem volt szánalmas amikor XYZ-vel jártál." *XYZ 2 évvel volt fiatalabb náluk (mi már 18 évesek vunk)és kiderült róla később, hogy olyan meleg mint az állat.:D
2011. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ha kedvelek egy fiút akkor kis jelekkel megpróbálom a tudtára adni, hogy mi a helyzet..de én maradok a régi verziónál, amikor még a fiúk kezdeményeztek mivel elég félénk vagyok
2012. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!