Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kos csillagjegyű nőkhez,...

A kos csillagjegyű nőkhez, mely horoszkópú férfiak illenek leginkáb?

Figyelt kérdés
tudni illik,hogy nagyon önfejű,kissé beképzelt és szeret irányitani a kos lány.
2010. júl. 1. 14:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
a nagyf'szúak:D:D
2010. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

normális válaszokat szeretnék,bár hogyan is kaphatnék amikor ennyi itt a nem normélis ember..

jah és vizöntő aszcendesű vagyok.

2010. júl. 1. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:
A kos, mint olyan tüzes, fejjel a falnak menős, irányítós jegy :) Sajnos csak napjegyből nagyon-nagyon keveset lehet írni, ismerni kellene az aszcendensed, látni a radixod. Áltzalánosságban talán azt lehet mondani, hogy ideális választás lehet egy mérleg, aki képes folyamatosan újat mutatni neked, más szempontból megközelíteni a világot :)
2010. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Tűz jegyű,leginkább oroszlán,vagy nyilas.
2010. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az aszcendensemet megadtam.köszi a válaszokat utolsó 2,de nem lettem okosabb,mivel mindketten mást irtatok.
2010. júl. 1. 15:07
 6/11 anonim válasza:

[link]


Itt megtudod magad nézni mindegyik csillagjeggyel. :)

2010. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kos nő vagyok az első férjem szz volt, abszolút nem működött. Én temperamentusabb, dolgos, szorgos, barátságos és segítőkész ember vagyok. A szűz pedig egy sunyi, szavakkal megbántó, és letipró ember volt. Nem igaz hogy a kosok beképzeltek,mármint a nők. Inkább óvatosak, és kevés embert fogdnak el barátnák. Ilyen vagyok én is. De aki a barátom, azt védelmezem, segítem. A jelenlegi férjem Bak jegyű. Ő is visszafogott, de dolgos, szorgos megfontolt társ. Aki értékeli szogalmamat, rendtartásomat és a jó főztömet. Nem nyom el, nem piszkál, de ugyanez van fordítva is. Van egy tulajdonsága, ha valami bántja az Istennek sem akarja elmondani, nehogy megbántson. Viszont ez az énjéhez tartozik.
2010. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elnézést a helyesírási hibákért, de van hogy a billentyüzetemen beakadnak a betűk, és írásközben nem veszem észre.
2010. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Kos nő vezető típus?? Minden kapcsolatom azért futott zátonyra, mert elvárták, hogy én irányítsak...
2010. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tűz jegyűek,nyilas,oroszlán.

Bár én skorpió (víz jegyű)létemre nagyon szeretem a tűz jegyűeket.A lelkesedésük és energiájuk rám is átragad és nagyon inspirálóak tudnak lenni.

2010. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!