Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Liza von Staunhoff miért nem...

Liza von Staunhoff miért nem tud el tünni az ezotéria kérdésekről?

Figyelt kérdés

Liza von Staunhoff miért nem tud el tünni az ezotéria kérdésekről?


szerintem inkább szórakozni jár ide fel...

attól hogy nem látott vagy halott vagy tapasztalta meg nem azt jelenti hogy nincs. ha tudomány azt mondja hogy ugorhatsz a kutba és ugy felgyorsulsz hogy...akkor gondolom a birka nép követné.

na meg a helyesírása


na meg halottam azt halottam hogy elvileg 1 ember azt mondta a korházban:hogy hogy nem locsantam szét amikor a kb 10.emeletről eset le.


vagy ott a gömbvillám, ezt nem tudják megmagyarázni de nem mondható már lehetetlennek mert már sok kép,videó ,szemtanú van róla régen még hülyének tartották azt aki ilyesmit mond mert képeket követeltek tőle amikor nagyon rövid ideig van 1 gömb villám,

gyakorlatialg lehetséges,de a jelenlegi tudás szinten lehetetlen,

fejlődni és használni kéne az agyat birka népség ,nem leragadni,majmolni :D


2011. máj. 28. 21:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
mi van?:D
2011. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

hopp elirtam kicsit a krédést :D

miért nem tünnik el?:D

2011. máj. 28. 21:18
 3/27 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés is olyan lesz majd hamarosan mint hogy "hol van 404,ki az a 404..stb".Már előre látom xD
2011. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%

Azért mert még az Adminok is vele vannak. És ha 404 et irják ki kérdésbe akkor az a kérdés marad is fent az oldalon. De sajnos ha szkeptikust irsz ki mint Lizát. Akkor egyből töröltetik és törlik is.

Szóval ezt is fogják törölni.

Lisa egy rokkant nyugdijas lehet aki észben 10 . És még nem történt vele semmi és nem is fog, mert még a másvilág se kiváncsi rá

2011. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

"ha tudomány azt mondja hogy ugorhatsz a kutba és ugy felgyorsulsz hogy...akkor gondolom a birka nép követné. "


Azért nem mondd ilyet, mert TUDOMÁNY. A józan, racionális, bizonyított gondolkodás.

2011. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
itt semmi se 100%ig bizonytott.
2011. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
passz.... Kérlek szépen titeket rólam is csináljatok már kérdést hogy miért vagyok ennyire keresztény-ezo hívő gyűlölő meg miért imádom a black metalt szeretnék híres lenni az oldalon én is ígérem válaszolok rájuk.:D De amúgy nem hiszem hogy csak hülyéskedik mert ezekben az ufó témákban nagyon jártas.
2011. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
sztm száj munkája jobb lehet
2011. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%

" ha tudomány azt mondja hogy ugorhatsz a kutba "


És ha a bolondok által írt ezotéria azt mondja hogy ugorj te bele ? Akkor már benne is vagy ! :D A tudomány soha nem mond ilyent, mert kontrolálható reprodukálható & ellenőrzött tudásra épít, ellenben a zagyva ezoval.


Hasznos és reális tanácsokat írni járok ide !


"attól hogy nem látott vagy halott vagy tapasztalta meg nem azt jelenti hogy nincs"


Attól hogy nem láttál tudományos könyvet és nem hallottál ismeretterjesztő előadást még van, nem úgy mint az ezós mesékkel :D


Adminok 404-el vannak, őt propagálják és nem tőrlik a napi 10 kérdés egyikét sem. Én meg más embernek sanszunk sincsen ekkora népszerűséget elérni :D

2011. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Meg fordítom. 404 miért nem tud eltűnni innen ? Csak hülyíti a népet nem létező ufós köveivel meg idióta bárgyú meséivel, amit csak egy óvodás hisz el.


Csináljatok neki egy blogot és talizzatok ott. Kb az oldal adminjaira jellemző, hogy nem tőrlik 404 es kérdést napi 20x hogy mi az, mit evett mit ivott, de ufó kutató értelmes hozzászólásai mindíg törőlve lettek.

2011. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!