Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már hasonló...

Veletek előfordult már hasonló és furcsa eset? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Bő két hónappal ezelőtt történt: egyedül ültem egy vasútállomás várótermében, elég fáradt voltam és kb. félálomban voltam végig (hallottam mindent, de nem igazán voltam "magamnál"). Egyszer bejött valaki, nem sokkal utána valamilyen zörgést hallottam felőle, ezután pár másodperccel arra riadtam fel, hogy a nyelvemen egy tablettát érzek és sehogy sem sikerül lenyelnem. Jónéhány másodpercnek el kellett telnie, mire eljutott a tudatomig, hogy nincs is semmilyen tabletta a számban, miért is lenne, hiszen nem szedek semmilyen gyógyszert. Ekkor azt látom, hogy ez az ember éppen iszik.

Ezután borzongtam meg kicsit: a távozásakor egy üres gyógyszeres filmtabletta tasakot dobot a szemetesbe!


Ez mi volt?


2011. máj. 30. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:

tényleg fura.

lehet hogy értett az ezohoz és valamti csinálhatott vagy egyszerűen bealudhattál és adig csinálhata :D vagy egyszerűen oda képzelted

2011. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az illető 50-60 év között lehetett, nem valószínű, hogy értett hozzá, és biztos, hogy csak pár percig volt a váróban. Ja és azt nem írtam, hogy ez külföldön volt.
2011. máj. 30. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Júúj ez tényleg nagyon különös.
2011. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A módosult tudatállapot okozta(álom-ébrenlét határa, amikor a tudat már takarékon van, és a tudatalatti készenlétben van.nagyjából így fogalmaznám meg)nem kell megijedni.éberalvás állapotban voltál, a valóság, és ahogy az agy érzékeli nem fedi egymást.természetesnek vehető, semmi mágia.fáradt voltál, elszenderedtél egy pillanatra. ennyi.üdvözöllek
2011. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy félálomban hallottad, amint zörög a gyógyszeres tasakkal, még az is lehet, hogy egy pillanatra oda is néztél, csak nem emlékeztél rá, mert visszaszundítottál, mindenesetre az agyad vette az infókat, és a hanghoz a tabletta bevételét társította, ezért álmodtad ezt.
2011. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jujj nem lehet h be akart drogozni? :O komolyan...

mondjuk azt az elméletet én valószínűbbnek atartom amit előttem írtak: hogy az agyad annyira félálomban volt, hogy egy részét álmodtad, a hapsi bevett egy gyógyszert, arra ivott, de az agyad a hangokat azzal társította h te vetted be a gyógyszert és éreztette veled. mint amikor egy képzeletbeli sószóróval sót szorsz a nyelvedre és érzed a sós ízt. vagy amikor pl citromot látsz az agyad elkezd nyálat termeltetni a száddal :D

2011. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Már többször előfordult velem, hogy álmomból felébredtem, de nem nyitottam ki a szemem, és mégis láttam mindent. Na nem úgy rendesen, hanem inkább olyan fekete-fehéren. Eleinte ráfogtam, hogy biztos nyitva van a szemem, csak mivel még zsibbadt vagyok ezt nem érzékelem. De egyszer ilyen állapotban körbe "néztem" a szobában, és megláttam valamit a falon, amit nem tudtam felismerni, hogy mi lehet. Ekkor nyitottam ki a szemem, és egy törölköző volt oda felakasztva. Ha jól tudom, ezt mondják harmadik szemnek. Sajna magamtól nem tudom előhozni ezt az állapotot.

De szerintem a Te esetedben az történhetett, hogy hallottad a hangokat, és képeket társított hozzá az agyad. Rengetegszer álmodtam, hogy valami finom sütit eszek, és amikor felkeltem éreztem a számban az ízét.

2011. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem tudom hogy mi volt ez de én mindig ezt csinálom tanításon
2012. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!