Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult olyan, hogy a...

Előfordult olyan, hogy a nemvárt előtt az volt a furcsa, hogy nem éreztek semmit, és aztán baba lett belőle?!

Figyelt kérdés

Úgy értem,mindenki azt írja,hogy ezt érzi,azt érzi..

De volt olyan,hogy nemvárt előtt nem volt se hasfájás,se mellérzékenység,se folyás?Mintha nem is menszi előtt lenne?


2009. jún. 29. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most pont így jártam, semmi tünetem nem volt,úgy éreztem magam mindenféle értelemben mintha a mensi elmúlása után lennék pár nappal, se hasszúrkálás se folyás se mindjárt megjön érzés, se mellfájdalom.

Teljesen abban a hiszemben voltam hogy megint összezavarodott a ciklusom mint korábban . Csak 1 hetes mensi késésnél csináltam meg a tesztet de akkor is csak a férjem unszolásásra (már 10.sikertelen hónapon voltunk túl ekkor).

És pozitiv lett :))

Alátámaszthatom hogy van ilyen.

24 hetes

2009. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Reméltem,hogy van ilyen,és nagyon remélem,hogy mi is így járunk! Egyébként holnapra nem várom,semmi jele a mensinek,és a ma reggeli hőm 36,6 volt!

Reménykedek..

2009. jún. 29. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a nemvárt előtt nem volt semmi tünetem, de csak egy késői peteérés miatt... aztán sajnos megjött két hét késéssel. szóval, mint minden "tünetre", sajnos erre is van ellenpélda :((
2009. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De a későbbi pé-t jelezte valahogy?Mert nekem pé-kor sok folyásom van,most viszont semmi?
2009. jún. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!