Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa "kiütéses" hüvelyfal,...

Furcsa "kiütéses" hüvelyfal, fehér krémes folyás? Előfordult már veletek? 19 hetes vagyok lassan.

Figyelt kérdés

Doki látott két hete, azt mondta nem súlyos, gyakori gomba, magától is elmúlhat, várjunk a kezelésével, mert csak a szülésnél jelenthet gondot. Ill. hogy menjek vissza, ha viszket/fáj.

Ilyen fertőzésem még sosem volt, érdes/kiütéses belül a hüvely fala, de már a kisajkakon belül is. Folyás is túl fehér/krémes. Ma már picit viszketett is, és amikor megerőltettem "arrafelé" a területet és picit véreztek a kiütések. 18+5 napos vagyok, nem tetszik a dolog, reggel kicsit meg is ijedtem...gondolom ma már elkezdik kezelni. Másnak is volt ilyen? Mert hiába internet, nem tudok rájönni mi lehet ez pontosan!?

- dokival nehezen kommunikálok, párom fordít--ő meg ugye férfiből van -


Köszi a válaszokat!


2011. febr. 1. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy gombás fertőzés. TErhesség alatt gyakoribb, mint egyébként. Ha nem lennél terhes, azt mondanám, hogy Canesten kúppal kezeld, de nem tudom, hogy azt lehet-e terhesség alatt használni.
2011. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy:) Azt tudom, hogy gomba, volt is már egyszer mióta terhes vagyok...de nem ilyen tünetekkel...hüvelykúppal kezelik.

Én konkrétan olyan kismamit keresek, akinek ilyen tünetei voltak...leginkább a kiütések/kinövések miatt aggódom:(

2011. febr. 1. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt gombám,de ilyen tüneteim nem.Szerintem ezt kezelni kellene,de csak orvosi konzultáció után.
2011. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!