Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Köztetek van itt olyan aki...

Köztetek van itt olyan aki már meghalt de újraélesztették? Például szívrohamban. Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm ő 2szer meghalt a mentőben és újraélesztették... de azt mondta hogy ő csak annyit mondott a mentősöknek mielőtt beállt a klinikai halál hogy "álmos vagyok " de ő nem látott semmit sem alagutat sem életképeket... akkor most mi az igazság? Tényleg csak a mi agyunk generálja azt mintha lebegnénk vagy alagutat stb...
2011. máj. 31. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A bökkenő az, hogy ezek az emberek nem haltak meg, csupán halálközeli élményük volt, akár láttak valami "különöset", akár nem, mindkét véglet magyarázható azzal, hogy csak "majdnem " haltak meg.Aki pedig valóban , azaz végleg meghal, az nem tudja elmondani.
2011. máj. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy sok olyan beszámoló van, melyben a halálközeli élményt átélt ember olyasmit látott,amit egyébként csak egész különös nézőpontból, például a magasból, láthatott volna...
2011. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen erről én is hallottam... és talán még kísérletek is voltak arra hogy igaz e. Hogy pl. a műtőasztal feletti lámpa tetejére amit csak felülről lehet elolvasni egy számot írtak. Aki meghalt is visszahozták volt rá példa hogy tudta a számot mert azt mondta látta...
2011. máj. 31. 07:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ez durva :D

Amúgy énis hallottam ilyenekről, hogy látnak egy fényalagutat, és elkezdenek besétálni. Nem tudom, hogy ötlötték ki ezt a feltételezést, de azt mondják, hogy aki megpillantja szent Pétert annak nincs vissazút. és ezt honnan tudják? :D

2011. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én még nem hatam meg hálisten, de ugye mikor elkezd eltávozni, elveszti az eszméletét. nah én már ájultam el, és elkezdtem álmodni vmit. namost lehet hogy amikor elvesztik az eszméletüket, ők is elkezdenek álmodni és aztán arra hiszik hogy valami nagy dolog volt.
2011. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na itt az ideje, h eloszlassamm a feltételezéseket :) (olyan jó ilyen beképzelten kezdeni).


Amit írok, azt a discovery is alátámasztotta, úgyhogy nem kitalált hülyeség.

Mikor vki halálközeli állapotba kerül, ak a szemben lévő idegi kisülések véletlenszerűek lesznek, és mivel a szemcsatorna középtáján található a legtöbb fényérzékeny receptor, ezért ott több az inger, és ez okozza a fénylő alagút effektust.


A hallucinációk pedig annak tudhatók be, h ilyen nagymértékű stresszhelyzetben az agy ópiátszerű anyagokat juttat a vérkeringésbe, amelyek ilyen hatást fejtenek ki.


Az sztem meg csak parasztvakítás, h vki olyasmit látott halott állapotban, amit am nem, fogadok, h amerikai mende-monda, mert azokat könnyű átverni, de ti ne legyetek becsaphatóak ;)

2011. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel nekem már volt néhány testen kívüli élményem, eltudom képzelni, hogy ugyanígy a halálközeli élményt átélő ember lelke is kilép és olyasmit is lát, amit az élő nem.De hogy a kiröppent lélekkel vajon mi lesz, miután a fizikai test végleg meghal, az rejtély.
2011. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem egyszer élesztettek újra, másfél perc halál után. Nincs semmi emlékem fényről, se alagútról. Csak a hangok...
2011. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Par eve eltavolitottak egy petefeszekcisztat belölem.Amikor kitoltak a mütöböl nagyon rosszul ereztem magam,iszonyu hanyingerem volt es fajdalmam.A korhazi szobaban vart a csaladom.Egyszer csak minden rosszullet elmult es en is isszonyu faradtsagot ereztem.Mindent hallottam,de se fajdalmat se felelmet nem ereztem csak mely nyugalmat.Hallottam amikor rohantak be az orvosok,növerek es mindenkit kiküldtek a szobabol.Amikor vegre megbirtam mozdulni 40 volt a felsöerteke a vernyomasomnak.
2011. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
10.51 Akkor végül is "meghaltál" vagy csak annyira leesett a vérnyomásod? Mert ha "meghaltál" ugyan azokat a tüneteket érezted te is mint az ismerősöm.
2011. jún. 1. 11:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!