Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiskorotokban történt veletek...

Kiskorotokban történt veletek olyan megmagyarázhatatlan, amit csak a természetfelettivel tudtok magyarázni?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem, mert állítólag a kisgyerekek "fogékonyak" erre
2011. jún. 1. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
sok mindent bele lehet magyarázni, mivel 99% hogy azóta elkönyvelted magadban természetfeletti jelenségnek, pedig talán nem is úgy történt a dolog ahogy emlékszel rá. sőt, biztos, mivel egy kisgyerek teljesen másképp éli meg a dolgokat
2011. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rokonunknál voltunk, én a földön voltam.

Akkor még nem ismertem annyira őket...

Elvoltam magamban játszottam meg minden, aztán arra lettem figyelmes, hogy jön valaki (egy ilyen 50-60 év körüli) néni a szobába, leül az egyik fotelba, és mosolyog rám. Csak rám nézett, akik ott voltak a szobába őket észre se vette és fordítva is így volt, csak én láttam.

Én is csak bámultam, aztán integetett és kiment a szobából és még egyszer rám mosolygott.

Ekkor voltam olyan 5-6 éves körül.

Akkor lefektettek egyszer aludni, majd felkeltem és nem tudtam visszaaludni..Feküdtem az ágyamban és egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy ilyen átlátszó emberi alakok járkálnak közvetlenül előttem a fal mellett.

Furcsa volt, de csak néztem nem ijedtem meg.

2011. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

"sok mindent bele lehet magyarázni, mivel 99% hogy azóta elkönyvelted magadban természetfeletti jelenségnek, pedig talán nem is úgy történt a dolog ahogy emlékszel rá. sőt, biztos, mivel egy kisgyerek teljesen másképp éli meg a dolgokat"


Teis nagy tudálékos vagy első kommentelő. Egy szkeptikus tapsztalt, látó :D

Szánalmas

2011. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
mert az sokkal elfogadhatóbb, hogy szellemeket lát vki mi?
2011. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

" mert az sokkal elfogadhatóbb, hogy szellemeket lát vki mi?"


Igen, ha átélted. Ha nem, akkor nem tudod miről beszélsz. Ezt tapasztalni kell. de megértelek.

2011. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyetértek 20:05-tel. történetekre vagyok kíváncsi, mert már réges rég tudom, hogy léteznek. úgyhogy a hitetlenekre abszolút nem vagyok kíváncsi. kössz
2011. jún. 1. 20:11
 7/8 anonim válasza:
66%

Szia!


Velem a mai napig történnek ilyenek. Én hívő ember vagyok, és számtalan olyan dolog történt velem, amit nem tulajdoníthatok másnak, csak Isten keze munkájának.


manju

2011. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Szia!

Hozzám a mai napig járnak szellemek (vagy nem tudom mik). Elég ijesztőek de kibírom :/

U.I.:Bocs,hogy ilyen későn válaszolok.

2015. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!