Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ugráló "csillag", és megmagyar...

Ugráló "csillag", és megmagyarázhatatlan zúgás. Tapasztaltál már hasonlót?

Figyelt kérdés

apukám állt a kertben, nézte az eget, és odahívott mindannyiunkat, látjuk-e mi is az "ugráló dolgot".

kb akkorának látszott, mint egy halványabb csillag, a fénye kicsit pislákolt, nagyon messze volt.

a probléma csak annyi volt vele, hogy haladt egy irányban (kb úgy látszott, olyan gyorsasággal, mint egy repülő, de mivel sokkal messzebb volt, iszonyatos sebesség lehetett), szóval haladt egy irányban, majd eltűnt, de abban a pillanatban, időeltérés nélkül megjelent odébb az égen egy másik pontban, és másik irányban haladt ugyanúgy. volt, hogy folyamatosan "ugrált", volt hogy vagy fél percig haladt egyenesen, és csak utána ugrott.

nem figyeltük sokáig, bementünk aludni.


pár órával később én még ébren voltam, olvastam. ez egy nagyon csendes falu, nem szokott semmilyen zaj lenni, mégis furcsa zúgást hallottam. teljesen monoton volt, és betöltött mindent. nagyon megijedtem, erőltettem tovább az olvasást, hogy ne figyeljek rá annyira. talán fél óra múlva maradt abba.


2011. aug. 24. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a fényes csillag műhold lehetett, bár ebben nem vagyok biztos, a zúgás meg valami gép, vagy járó motor hangja távolról. Este sokszor becsapja az embert a füle, én is jártam már így.
2011. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
ezt a kérdést egyszer már feltetted. Szerintem kamu amit te állítasz...
2011. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

egy kérdésben leírtam válaszként, de én külön kérdést még nem tettem fel róla ezelőtt.


műhold nem lehetett, tudtommal semmilyen földi dolog nem képes "teleportálni", márpedig erre az ugrálásra nem igen találok más szót.

2011. aug. 24. 16:35
 4/12 anonim ***** válasza:
A zúgást mostanában többen is hallják. Menj fel a paranormal.hu-ra, ott egy cikk erről.
2011. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akoorlehetett 2 műhold, és így már nem teleportálnak.A zúgás meg mennyire volt hangos?Amúgy szerintem hűtőgép eseleg számítógép bekapcsolva maradt...
2011. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tegnap este én is hallottam egy 2-3 perces zúgást (olyat, mint ami abban a videóban volt).
2011. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaj, most elindul egy új mánia ezzel a zúgással. A pár perces zúgások általában kocsi, vagy kamion hang, ami elég messzire van ahhoz, hogy ne lehessen felismerni.

Emlékszek arra, amikor valaki itt UFO-nak nézett egy csillagot, fél órán belül már mindenki UFO-t látott az égen. CSak akkor nyugodtak le, mikor beírtak valami UFO-s oldalra és ott visszaírtak nekik, hogy csak egy csillagot láttak, ami a légköri viszonyok miatt nézett ki furcsán. :)

2011. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ugráló csillagot műholdnak csúfolják.

Ne olvass annyi rémtörténetet és akkor nem fogsz beképzelni zúgást. Ha a hang mindent betöltött, akkor mindenki hallotta, kérdezz körbe, és rájössz.

2011. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az 57 éves apám látott már életében pár műholdat, és nem hívott volna oda minket, ha olyat lát, amit nem tart különlegesnek.
2011. aug. 24. 22:19
 10/12 anonim ***** válasza:
második válaszoló: Igazad van kérdező bocsi :D
2011. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!