Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "kristályg...

Mit jelent az, hogy "kristálygyerek" és "indigógyerek"? Miben különböznek a többi gyerektől?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ezoterikus szempont szerint különlegesek, orvosilag betegek.
2011. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kecsusszi válasza:
19%
orvosilag betegek?...Én egy kristálygyerek vagyok....mi könnyen tudunk asztrál utazni és egyéb ilyesmi
2011. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
úgy tudom,hogy az indigógyerekek hiperaktívak,kék aurájuk van,könnyen tanulnak és magas IQjuk van. a kristálygyerekek meg nyugodtak,magas érzelmi intelligenciájuk van és fehér aurájuk
2011. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj rosszul írtam. Hiperaktívok, figyelemzavarosak, és egyéb pszichiátriailag körülhatárolt tünetekkel ruházzák fel őket orvosilag. Ez a tudományos szempont az ilyen gyermekekkel kapcsolatban.

Ezoterikus részről számtalan honlap nyújt információt róluk, könyvet is találni kifejezetten róluk. Nem tudnám csak pár mondatban összefoglalni úgy, hogy teljes képet nyújtsak.

De mivel ez a két álláspont feszül egymásnak általában egyik és másik is említés szintjén ott van.

2011. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
A szüleik hisznek az ezotériában. Ennyi.
2011. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!