Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi - Kos nő?

Molnár Richárd kérdése:

Oroszlán férfi - Kos nő?

Figyelt kérdés
Véleméynek, tapasztalatok...!?
2011. aug. 18. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jó párosítás mert az oroszlán szerintem megeszi a kost is ha nincs más :(

Viccet félre téve nekem sajnos nincs ilyen jellegű tapasztalatom (lévén más csillagjegyben születtem), de ha egy kis érdeklődésen kívül valami komoly dolognak fogod fel ha valaki itt leírja, hogy szerinte ez nem működhet vagy szerinte ez a lehető legjobb párosítás akkor megérdemled, ha elszalasztasz valami jót :D

2011. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem az egyik legideálisabb kapcsolat, egyenrangú felei egymásnak;)
2011. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
apum-anyum:) és anyum nem igazán érezmár szerelmet iránta...csak barátként..apum meg mindenféleképpen vissza szerené szerezni... szval..enm jo páros:/
2011. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sztem jó páros! Én kos vagyok, a vőlegényem oroszlán. Akadnak mondjuk súrlódások, viták, mert hasonló a temperamentumunk, könnyen felkapjuk a vizet, de ugyanolyan könnyen le is nyugszunk. És még haragudni se tudok rá a heves természete miatt, mert én is ilyen vagyok, úgyhogy így könnyű elfogadni. Gondot jelenthet, hogy mindketten főnökök akarnak lenni, de az egyiknek ugye muszáj engedni, és ez jelen esetben én vagyok, a kos - sajnos. :)
2011. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!