Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak ezek az indiai (? )...

Vannak ezek az indiai (? ) vagy milyen pálmalevelek. áll mindenkinek van, amire megvan írva az egész élete. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Volt múltkor is erről egy kérdés.

Ugyanazt írom ide: Van max 100.000 levél. Most a Föld lakossága, több mint 6,909,197,193 (és folyamatosan növekszik mp-nként 1-el). Akkor mindenkinek benne lenne a története?

Erre írta egy másik válaszoló, hogy mert csak azoknak van levele, aki keresni is fogja...

Úgyhogy elég jófej lehetett ez az ősi hatalom, hogy időt, energiát, helyet és pénzt takarít meg a levelek gondozóinak.

Szerintem hülyeség, és annál a kérdésnél született válaszok között is volt olyan aki épp csináltatja és olyan, aki megcsináltatta és védett mindenkit attól, hogy megcsináltassák.

2011. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem olvastam el a válaszokat, úgyhogy bocsi ha olyat írok ami, már "elhangzott"


Én hiszek benne. Nem mindenkinek van pálma levele, csak annak, aki megkeresteti a sajátját, tehát elméletileg, akik ezeket írták tudták előre, ki lesz az, aki megkeresteti.

Először a Fókuszban hallottam róla, jó tudom nem éppen egy tény közlő műsor, és inkább csak a nézettségre megy, mint sem valódi tényfeltárásra. De felkeltette az érdeklődésem, és elkezdtem utána járni. És a vége az lett, hogy elhiszem, hogy léteznek ezek a levelek.


Senkit nem akarok erről meggyőzni, de határozottan az a véleményem, hogy aki elintézi azzal, hogy hülyeség, azoknak a nagy része nem is tudja miről beszél, csak: valamiben hinni? na akkor az már csak hülyeség lehet - felkiáltással, már el is intézte a dolgot. Persze TISZTELET A KIVÉTELNEK, mert sokan tényleg utána olvasnak a dolgoknak és saját vélemény által jutnak el oda, hogy szerintük nem létezik.


Én lehet, hogy fogok erre pénzt áldozni. Egyrészt hajt a kíváncsiságom, mert bennem is van azért egyfajta szkepticizmus. Másrészt meg addig érdeme az ilyen esetlegesen felesleges kiadásokat megtenni amíg nincs gyerekem, vagy saját háztartásom amit fenn kell tartanom. Mert ha a kettőből bármelyik lenne, akkor már azért én sem lennék ilyen bátor a pénzemmel.


Selena

2011. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Nahát mennyit változhat az ember egy év alatt... Én vagyok az utolsó válaszoló, Selena.


Teljesen véletlenül futottam bele ebbe a kérdésbe újra, és megdöbbenve láttam, hogy erre válaszoltam, méghozzá nem is akármit. Jót nevettem a saját naiv elképzelésemen... Most már egy pillanatig sem gondolkozom el ezen, hogy léteznek-e vagy sem. Természetesen üzlet az egész, és tuti nem áldoznék erre a marhaságra egy forintot sem :) Remélem más sem teszi!


Érdekes mennyit változunk ha elhagyjuk az ezoterikus, naiv szemléletünket. És elkezdünk logikusan gondolkodni ;)

2012. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
azta egy év ilyen hamar?oO hát igen nekem is változik a véleményem:)
2012. okt. 22. 16:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Korábban hittem ebben, de azóta olvastam, hogy ezek hivatali dokumentumok. Népességnyilvántartás párszáz évvel korábbi időkből. A körítés hozzá meg bla-bla.
2015. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!