Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen szerencsétlen...

Tényleg ilyen szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve rossz dolgok történnek velem. A feleségemmel majdnem elváltunk, volt 2 balesetem is kamionnal, eltört a bordám, volt egy kis baj a szivemmel, bele tenyereltem egy késbe, szilánkosra tört a kezem, megharapta a lábam egy roti (az nem volt nagy de azért fájt). Elegem van h velem mindig történik valami egy ideje. Nem tudom h szerencsésnek érezzem-e magam h még nem haltam meg. Mi jöhet még?

28/F


2011. jún. 13. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát annyit tehetsz szerintem, hogy jobban odafigyelsz magadra, hogy ne történjenek veled rossz dolgok. Persze van, amiket nem lehet elkerülni, viszont vannak olyanok, amiket kis odafigyeléssel könnyen meg lehet előzni.
2011. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd...élsz még és ez a lényeg. Mellesleg én ugyanígy vagyok vele, állandóan csak rossz dolgok történnek velem. Hát, ezt is meg lehet szokni:(
2011. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mondanom kell valamit.

képzeld el ,csak jó dolgok történnek veled ,szó szerint ,csak jók, aztán egyszer mikor nem számítasz rá teszem azt elesel az utcán és eltörik a lábad..

tutira emlékezni fogsz még rá vagy 50 évig.. egyrészt azért mert nem történik veled mindennap ilyen és azért is mert SAJNOS AZ EMBERI AGYRA A NEGATÍVUMOK JOBBAN HATNAK:(

2011. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 klixa ***** válasza:

Szia,


nekem az a véleményem, hogy Fentről az Égiek bizonyára valamire figyelmeztetni kívánnak téged! Igen, mindenképpen fontos az, hogy odafigyelj arra, hogy mik történtek, minden "véletlennek" meg van a maga oka! Vannak ilyen oldalak ahol ilyenekkel foglalkoznak, és tudnak segíteni, illetve pontosan meg tudják azt mondani, hogy miből erednek a figyelmeztetések, mire kívánnak figyelmeztetni.

2011. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!