Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valahogy mostanság hülye...

Valahogy mostanság hülye érzése, gondolatok fognak el melyekrosszak miért?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek mivel eljött az ideje, hogy kitárjam mert egyedül nem megy, tanácsokat meg személyesen nem merek kérni.Történetem egészen 3 évvel ezelőtre vezet vissza amikor elkezdőttek a panaszok, eleinte volt 1-2 hülye gondolatom ráhagytam aztán mindig csak jöttek a hülye gondolatok akaratlanul utána nem csak gondolatok formájában jelentkezett, hanem hogy többször megcsináltam egy dolgot, és azt is csak mostanság azért mert rosszra gondolok és ha pl. hozzányúlok egy tárgyhoz és rosszra gondolok (legyen az ismerősök elhunyása, rossz akarása, mindez akaratlanul) akkor azt újra meg csinálom és oda figyelek, hogy ne legyenek rossz gondolatok. De van amikor belegabalyodok, azon csodálkozom, hogy még nem őrültem meg, volt már olyan szint amikor azt mondtam elegem van és nem foglalkozom vele de aztán hirtelen olyan gondolat jut az eszembe, hogy rákényszerülök mert attól félek, hogy megtörténik amire gondolok.Lassan már félek akármit is csinálni, de viszont nem mindig jelentkezik amikor lefoglalom magam gépezés közbe vagy ps2 akkor nem mindig csak ha eszembe jut, és bővebben pl. vissza törlök egy szöveget mert olyanra gondoltam. Rossz érzés. Biztosan a fejembe van a gond.Mitéve legyek?
2011. jún. 14. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindnyájunknak vannak néha rossz gondolataink.Kevés az információ, amit adtál.Tudnom kellene, hogy fiú vagy-e vagy lány, hány éves vagy, pár szót ha írnál a körülményeidről, hogy hogyan élsz...
2011. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem, ha ennyire rossz, mint ahogy sz előbb leírtad, kérj szakmai segítséget... :-/
2011. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
16,fiú nem élek károsan nem kávézok, ha van kedvem sportolok.
2011. jún. 14. 14:58
 4/15 Tom Benko ***** válasza:
Pszichológus? Bár szerintem csak a kamaszkor...
2011. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
lecsökkent a dopamin szinted.
2011. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkor lesz ez inkább.Így már más a leányzó fekvése!Na figyelj rám te legény, nincs itt semmi különösebb probléma, mivel átmenetről van szó.Gyerekből most válsz fiatalemberré, egyidejűleg fejlődsz testileg, lelkileg, szellemileg(felér egy forradalommal)és egyik a másikkal nemigen bír (néha )lépést tartani.Jönnek ilyen amolyan idegen, néha furcsa érzések, hangulatok, néha olyat érzel, hogy én nem ez vagyok, én nem ilyen vagyok.Ez teljesen természetes és az is ahogy elhárítod magadtól(Az lenne a baj, ha nem így lenne, mert azt jelentené, hogy nem fejlődsz)Energiarobbanás ideje , jönnek esetleg agresszív gondolatok is, ezeket szépen elengedjük, mert nem méltó hozzánk.Sokat mozogj, jó levegőn, ha módodban áll, szerezz be egy kutyát, az leköti a gondolataidat és jó felelősséget rak rád.Átéli ezt minden férfiember a felnőttkor küszöbén, és most tanulod meg fegyelmezni magad, és ellenőrzés alatt tartani az ösztöneidet. Mert az ember saját magát neveli az önfegyelem által.Nincs a fejeddel semmi baj mondom, hogy a fejlődés csak nagy nyomorúságok árán következik be, de ezt nem lehet megspórolni, és nem is szabad.
2011. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezek kényszergondolatok, kényszer cselekvések.Érdemes lenne felkeresni egy pszichológust, aki segítene kilábalni ebből a kellemetlen állapotból.Nem kell megijedned, nem vagy "bolond", sok embernél előfordul ez.De kezeltetni kellene, mert ha nem, akkor évekig képes rontani az életed.
2011. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Magdianyus szerintem hasznos volt amit írtál, és aszerint fogok cselekedni, és az utolsó kommentelő remekül átlátja a dolgokat, csak nem pszichológussal.
2011. jún. 14. 18:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Magam sem a pszichológusokban látom az emberiség megmentőit.És a gyógyszergyártókban sem, hanem a kreatív elmében, ami mindig talál megoldást.
2011. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság hogy én a családi körömre is néha ilyen gondolatok fordulnak elő. Néha undorodom magamtól hogy gondolhatok egyáltalán ilyet, hisz nagyon nagyon rosszul esni ha bármelyikőjükkel baj történne. Én Jézushoz imádkoztam, és utána egyre kevésbé gondoltam erre, próbáld meg teis. Ártani nem árt :)!
2011. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!