Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit érezhetett a 2 éves...

Mit érezhetett a 2 éves kisfiam? Gonosz, vagy nem tudom?

Figyelt kérdés

Tegnap állunk a vasútállomáson, kis kirándulás reményében vártuk a vonatunkat. A kisfiam nagyon lelkes volt, épp mutogatta a körülöttünk lévő dolgokat, és pedig meséltem róla. Emberek jöttek-mentek előttünk, egyszer a kisfiam keserves sírásban tört ki, annyira váratlanul, hogy megrémültem. Kérdeztem, fáj-e valamije, de nem. Bújt, és remegve, szinte félt. Abban a pillanatban odaért mellénk két idősebb nő. Kedvesek voltak. Jehova tanúi. Nem voltak tolakodóak, adtak egy újságot, majd továbbálltak. De amikor odaszóltak a fiamhoz, majdnem fújt rájuk, elfordult. Amikor elmentek, a fiam nagy sóhajjal lekéredzkedett a földre, és jó kedve lett.

Azt mondják róla, kristálygyerek. Én nem gondolok róla semmit. De!

Mit érezhetett, amikor egyébként mindenkivel kedves, egy világi nyugodt gyerek...?

Csak olyanok írjanak, akik hisznek a dologban, és őszinte véleményük van róla. Köszönöm.


2011. jún. 16. 06:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Megijedt valamitől. Az ebben a korban sűrűn előfordul. Aki kristálygyereknek neveznek,az beteg és orvosi kezelésre szorul.
2011. jún. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"Aki kristálygyereknek neveznek,az beteg és orvosi kezelésre szorul."


Akit vagy aki annak nevezi? Egyikkel sem értek egyet.

2011. jún. 16. 06:52
 3/20 anonim ***** válasza:
41%

krisnagyerek

nembírtam végigolvasni annyira fársztó

2011. jún. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
A kristály gyerek a beteg! Lehet epilepsziás,vagy egyéb mentális baja. A gyerekének árt,aki elhiszi a gyerekről,hogy kristálygyerek,de nem viszi orvoshoz.
2011. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Indigógyerek, kristálygyermek, szivárványgyermek speciális programmal születik és különleges lelki, szellemi kvalitásokkal.Az egyik jellemzőjük a hiperérzékenység.Hozzájöhet még szellemlátás, auralátás, médiumi képességek.Amit a tudomány nem ismer fel(ilyen esetekben gyakran megesik)azt patologizálja). Az egyszerű ember, csak egy másik embert lát, ha ránéz, az energiamezőt, ami körülveszi, azt nem.Lehetnek olyan esetek, amikor valakinek a szavai és a cselekedetei nincsenek összhangban(vizet prédikál és bort iszik)és ez az ambivalencia valami borzasztót mutat az aurában.A gyermeked (talán) ezt láthatta.Nagy szeretettel viseltessél a gyermeked iránt és mindenre kiterjedő figyelemmel, nem véletlen, hogy épp te vagy az anyja.Minden jót kívánok nektek!
2011. jún. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%

A gyereked nem születik különlegesnek, hanem te neveled azzá. Tessék felnőni a feladathoz, és nem külső hatásokat keresni, hibáztatni, okolni mindenért!


Ennyit a kristálygyermekségről.


Két jehovás meg elég félelmetes tud lenni, elég, ha csak kicsit mosolyognak!

2011. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Megijedt. Ilyen korban gyakran előfordul, hogy ismeretlen emberektől megijednek. Húgom, mikor ennyi idős volt, minden bajuszos embertől visított. A kisfia most ugyanannyi idős, mint a te kisfiad, és ő is sokszor megijed emberektől, és akkor semmivel nem lehet rávenni, hogy ne sírjon. Ez ilyen. :)
2011. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Manapság minden gyerek kristály, meg indigó, meg szivárvány.


Volt szerencsém az óvodában egy kristály-testvérpárhoz, hát...ritka neveletlen, önző gyerekek voltak, apu, anyu teletömte a fejüket ezzel a "Kristály vagy" mesével, fenn hordták az orrukat, a többi gyerekkel is undokok voltak, neveletlenek, szétbarmolták a kajákat, megették az ajándék fagyit más gyerekek elől, állandóan előretolakodtak mindenben. Elkényeztetett gyerekek voltak simán, ha kristályok, ha nem.


Úgyhogy, inkább hagyd ezt a kristály dolgot, nem biztos, hogy igaz, a te kisfiad biztos nagyon aranyos, de mostanság tényleg mindenkire ezt mondják.


De valóban megérezheti egy-egy ember kisugárzását.


Én is megérzem, ha valaki sunyi, vagy rossz szándékú, vagy hazug. Nem kell olyat mondania, vagy tennie, elég, ha csak jelen van, érzem. És a megérzésem sose csalt még meg.


A jót is megérzem, azt, ha valaki szeret, lehet, hogy nem mézes-mázas, de érzem.


Pedig felnőtt vagyok, és nem is vagyok sem kristály, sem indigó, sem gyémánt ember, vagy valami különlegesség.


Szóval a fiad csak érzékenyebb lehet az átlagosnál, és megérzi az emberek szándékait.


A hittérítőktől engem is a hideg ráz amúgy, csak nem sírom el magam, persze.:)

2011. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
a gyereked a kiválasztott!
2011. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
kristálygyerek, atyaég... te is egy jó anyuka lehetsz...
2011. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!