Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyszer 10 éves koromban...

Egyszer 10 éves koromban játszottam egy récson és az előttem lévő üvegben megpillantottam egy kb 55 éves félhosszu kalapos inges férfit aki kacagott és mikor hátrafordultam nem volt ott látta már másis ezt a férfit?

Figyelt kérdés
most 13 vagyok és nem foglalkozom a szellemekkel sőtt nem is tudom mit hidjek , de ez nem hagy nyugodni
2011. ápr. 29. 16:16
 1/6 anonim válasza:
szerintem halucinaltal ;)
2011. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez egyértelmű halu. nem kell azt hinned baj van veled. nem szer használó ember is haluzik. csak életében nem sokszor.
2011. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Talán oldószer volt az üvegben.
2011. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy tényleg halucináltam . csak olyan para volt , .:D.de igen ez a valószinübb és amúgy sem nagyon akarok foglalkozni az ilyen dolgokkal..csak mindom 3 éve nem felejtem el és muszáy valakinek elmondani
2011. ápr. 29. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes lehetett. Jó, hogy elmondtad.
2011. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak egy homályos emlékkép. a részletekre nem emlékszel és nagyon fiatal voltál, ezért tűnhet rémisztőnek
2011. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!