Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megálmodtam a jövőt vagy...

Megálmodtam a jövőt vagy álmomban kreáltam a valóságomat?

Figyelt kérdés

Van egy kocsim amit nagyon szeretek. Nagyon sok energiámat fordítom rá (figyelmet, időt, gondolatokat, pénzt, munkát, amikor mosom stb.)


Azt álmodtam szombat éjjel, hogy összetörték a bal oldalát úgy, hogy még a tükör is letört és fityegett a kábelen.


Vasárnap délután mentem valahova és ahogy közelítek a kocsihoz látom, hogy a bal tükör föl van hajtva. Azt hittem a gyerekek játszottak. Mikor odaértem láttam, hogy az oldalának nekiment valaki és csúnyán benyomodott a lemez az ajtón.


Nem tudom, hogy mikor történt és ki csinálta. A lényeg hogy megtörtént.


Szerintetek akkor történt mikor aludtam és mivel a kocsi gondolata erősen foglalkoztat így megéreztem mi történik vele és ez bejött az álmomba? (Kicsit úgy mint mikor egy ikertestvér érzi ha a testvére beteg.)

Vagy megálmodtam a jövőt, hogy mi fog történni? Esetleg én kreáltam az egész ütközést álmomban, ami a valóságban testet öltött, mint egy programozó írja a programot, ami a számítógépen létrejön játék formájában?


Gondolatok, vélemények, ötletek?


2011. jún. 18. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem régebben amikor ijeszetőt álmodtam, és féltem elalduni, azt mondtogatta, hogy ha erősen foglalkozok egy dologgal, arról fogom álmodni. és ez mindig bejött. És térjünk át rád. SZERINTEM annyira foglalkoztatott a kocsid, hogy aról álmodtál.És azért azt hogy összetörték, mert félted,olyan sok időt,energiát fektettél bele.És az hogy tényleg összetört, az szerintem véletlen.Persze ilyenkor én is ezt gondolnám, hoyg megálmodtam a jövőt,és valaki kiokosítana. :)
2011. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az idő nem létezik olyan formában ahogyan mi azt elképzeljük és egyszerre történik minden. Nagyon sok energiád van az autónál és ezért érzed őt mint magadat.
2011. júl. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

megálmodtad :)

a valóságot inkább tudatosan alakítod, mint álmodban.


egyébiránt minden idő egyszerre létezik

2011. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!