Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegnap meghalt a cicám egy...

Tegnap meghalt a cicám egy gyúgyíthatatlan betegsében. Ott voltam abban a pillanatban, amikor itthagyott minket. Utoljára felsírt egyet hangosan. és meghalt szegény. Azóta félek olyan helyekre menni, ahol a cicám lenni szokott. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este alig mertem elaludni,a cicám halála óta nagyon félek a kisebb zajoktól is.Meddig tart ez az állapot?
2011. jún. 18. 12:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem az teljesen normális, hogyha valaki kötődik a háziállatához. Én nekem is meghalt egy két macskám, bár akkor kicsi voltam, de minél nagyobb lettem annál jobban fáj. Az utolsó miatt napokig sírtam. Bár én nem láttam meghalni, szerencsére. Csak később láttam az elütött testét.

Sajnálom. :S

De szerintem tényleg vegyél új cicust. :)

2011. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Amúgy volt egy kutyám akit a szomszéd lelőtt. Az elején nem szerettem, mert mindig bejött a kertünkbe és zaklatott, aztán befogadtuk és nagyon kezdtem megszeretni, és ha rá gondolok akkor még most is eltudom magam sírni. :(
2011. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
sztem inkább kutyát vegyél, sokkal jobbak/hűségesebbek/okosabbak mint a macskák, és tovább is élnek :)
2011. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Előttem hozzászólónak: És a kutya jóval büdösebb is :)
2011. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Tehet róla szegény?
2011. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy. 13 év alatt ez teljesen normális reakció,kötődtél az állathoz érzelmileg.Ha 13-4 év fölötti vagy akkor egy csöppet túlreagálod a dolgot, de te nyilván az az érzelgősebb típus vagy. Ennyi.
2011. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Tesóm 18 éves és ugyanúgy megviseli.
2011. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Az összes p*csnek üzenem aki szerint túl érzelgös lenne ez a dolog, hogy gondolkozzon el azon ha egy számára nagyon fontos dolgot veszítene el. A kérdezönek ez a nagyon fontos dolog a macskája volt. Nem attól lesznek ezek a s*ggdugaszok "felnöttek" hogy kritikusan bánnak az EMBERI érzésekkel. Komolyan mondom, elment itt a legtöbb ember esze.

A kérdésre válaszolva pedig én is ugyan így éreztem már 1x, és én máig úgy hiszem hogy azért mert a szívem mélyén reméltem hogy még ott van ahol hallom a hangokat, de féltem vele szembenézni. :)

2011. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
utolsónak:köszönöm,amit leírtál éppen így vagyok vele én is,mintha még itt lenne valahol a közelemben,minden reggel kimegyek megnézni,nincs -e valahol,de már csak az emlékhelye van a kertben
2011. jún. 22. 08:27
 30/30 Tom Benko ***** válasza:

Tegnapelőtt 20:42 és 21:57

De, szerettem a macskákat. Mindegyiket. Sajnáltam is mindegyiket, de el tudtam fogadni a pusztulásukat, nem kerültem miattuk érzelmi válságba.

Nevem pedig van, meg lehet szólítani, nem szégyellem.

2011. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!