Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki ez az egyén? Miért álmodtam...

Ki ez az egyén? Miért álmodtam vele? És mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Még csepp voltam azt álmodtam h kimentem a nappaliba kinézek az ablakon(utcára néz) és a szomszéd járdáján elszalad hirtelen egy fekete ruhás(sztem bőr kabátot viselt) faszi nagyon magas fehér bőrű kopasz.

Az arcát nem igen láttam.És nem tudom mért volt ott és mit csinált elötte.


Napjainkban és a valóságban: Megyek haza eggyik haveromtól(női gondjai voltak) nem ittam semmit teliholdas gyönyörű éjszaka volt nyugodt minden ecetera nem ragozom. A három negyed utat megtettem nem találkoztam 1 járó kelővel sem hisz hajnal fél 2-fele járt az idő, kiszúrtam 1 kapu aljba 1 magas alakot ő is figyelt kb 30-50M-erről, közelebb érvén bevillant azaz álom és valami nem stimmelt.

Nyomon követett a tekintetével én is őt. Nem jött közelebb és nem is szólt semmit én sem mentem oda de éreztem h felismert.(az álmomba nem emléxem h látott volna az a vki csak én láttam)Ugye szépen fokozatosan mentem tovább kiért ugye a látó körömből...még az utca végére értem éreztem h figyel gondolom tudjátok milyen érzés.

Nem néztem hátra.Nem volt veszély érzetem meg ilyenek de fura volt ez az egész.Azóta nem láttam pedig úgy natúrba elszoktam menni sétálgatni csak gondolok egyet.

Ennyi a történetem.

Mit gondoltok? Megjegyezném h tanult felvilágosult ember vagyok és semmilyen szerel nem élek.


2011. jún. 18. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Félelmetes,fogalmam sincs ki lehet ez.
2011. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%
Bazzeg ez para, kirázott a hideg. Ha legközelebb látod, kérdezd meg honnan ismeritek egymást!
2011. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
"Még csepp voltam " Ez mit akar jelenteni??Egyébként nekem csak annyi jutott eszembe h megálmodhattad a jövődet egy apró részletet h ezzel a vkivel találkozol.Kis dolgokban néha nekem is bejönnek az álmok.Szerintem nem kizárt hogy veled is ez történt.A rossz érzés meg lehet ahhoz kapcsolódik hogy eszedbejutott az álom.
2011. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
De olyan is létezhet hogy találkozunk vkikkel álmunkban akikkel később a valóságban is.Esetleg egy kísértetről beszélünk...vagy pedig nem álmondtál hanem ébrenvoltál vagy kilépél a testedből esetleg a pasi is épp asztrálutazott és...én meg kezdek belebonyolódni a mondókámba xD
2011. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg semmi köze az álmodhoz... mivel kötöd össze? láttál egy embert és pont eszedbejutott az álmod? jó hogy eszedbe jut, hisz egyedül ő volt ott, utca, elhagyatottság, stb, minden stimmel. de ugyan annyi erővel a marika néni is állhatott volna ott. most az h pont egy férfi volt, semmi összefüggés nincs az álom és a fószer között... az meg hogy nézett, hát Istenem ha hajnalok hajnalán valaki kóborol az utcán, én is megbámulom a kerítés mögül. csak bemagyarázod magadnak az összefüggést :)
2011. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez igaz lehet...az éjszaka közepén nem sok ember hemzseg az utcán,és valóban miért lenne ugyanaz a személy...az meg hogy eszedbejutott csak a véletlen műve.3 a telihol és az éjszaka hangulata :P
2011. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A második hozzá szólás nagyon egyedi és tán reális.

A másodiknak meg meg jegyezném h nem nem beszéltem be magamnak sajnos túl sok konkrétum van számomra amihez ezeket köthetem. És nem tudok rá racionáis magyarázatot adni és nem a portáján volt...de igazad van nem konkretizáltam le kint állt annak a háznak a kapujában amit beton kerítés választ e a külvilágtól és ott történetesen egy házaspár lakik akiket jól ismerek és pici gyerekük van...

Ez a vki nagyon nem ide tartozott nem ehhez a környezethez vág és minimum 20 évet kellett volna öregednie az álmom szerint mert ugye ezaz álom évekkel ezelőtt volt de azért köszönöm.

2011. jún. 19. 00:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Bocs a 2.i bekezdésem a 3.nak szól a többi oké:)
2011. jún. 19. 00:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt az alakot láthattam,vagy hasonlót.Fekete bőrkabát,arcát eltakarta a kalapja,valamilyen nadrág+cipő.Mindene fekete volt.Egyik nap találkoztam vele a konyhában,majd később a nappaliban és a kamrában.
2011. jún. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kalap kivételével minden okés...kifejtenéd majd bővebben?
2011. jún. 19. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!