Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kos és mérleg kapcsolat? Mit...

Kos és mérleg kapcsolat? Mit várhatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 02:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Bármi megtörténhet, nem függ semmi a csillagjegyektől.

A döntéseidet te hozod meg, illetve a kapcsolatban résztvevő másik személy.

A belső tulajdonságaidat nem az évben megadott születési idő határozza meg, hanem részben öröklődnek, a személyiség többi része pedig a tapasztalatok, tanulás alapján fejlődik.

2011. jún. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A kos fejjel megy a falnak és makacsa, a mérleg, pedig alkalmazkodó és a harmóniára törekszik úgy ált., csak néha elbillenhet a mérleg és akkor kiborul. Anyum kos és mérleg. Tudom milyen :) Nem tudom melyik fél vagy, de a mérlegnek baromi türelmesnek és toleránsnak kell lennie.
2011. jún. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én mérleg*
2011. jún. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Így elsőre nem tűnik jónak a párosítás.

A Kosokat én személy szerint alig bírom elviselni.

Agresszív, ordítozó, idegbeteg volt minden Kos, akivel kapcsolatom volt. Kitartásuk sincs semmihez, belekapnak a dolgokba, aztán félbe hagyják, csinálja meg más.

Volt barátom Kos, úgy ordított velem, mint aki nem normális, olyanokat mondott, hogy hihetetlen, aztán, mintha mi sem történt volna, vihorászni kezdett, hogy "Jól van, elvetettem a sulykot, ne haragudj!"

Hát...Anyádat!

Nekem mondjuk az aszcendensem Mérleg, de én nem bírom a Kosokat.

2011. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hát az a kapcsolat, hogyha ráteszel egy konyhai mérlegre egy kost, akk a mérleg elb*szódik.
2011. jún. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én mérleg vagyok, a barátom kos. (Múltkor pont az volt kiírva kérdésnek, hogy mérleg horoszkóp, oroszlán aszcendenssel. Mindig rám vonatkozót fogok ki :D)


Én szeretem előre megtervezni a dolgokat, hogy megbeszéljük, hogy szabaddá tesszük a napunkat, ő pedig nem kedveli, ő úgy van vele, hogy meglátja hogyan alakul, és majd akkor felhív, mert nem tudja előre, hátha családi program, vagy valami közbejön.

Engem ez kifejezetten bosszant.

Másik konfliktus, hogy ő nem úgy mutatja ki az érzelmeit, ahogy én azt szeretném, de ez lehet alapból azért van, mert lány vagyok, és romantikusabb beállítottságú.

2011. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 szalai aniko válasza:

Szia!

Én kos vagyok a férjem mérleg. 19 éve vagyunk együtt , van két lányunk, és nem mondom hogy nincsenek néha nézetkülönbségek de eddig mindent meg tudtunk beszélni. Én nem hisztizek és nem megyek fejjel a falnak. Határozott vagyok és az elképzeléseimet próbálom okosan megvalósítani, de hallgatok a tanácsokra is. Érzelmesebb vagyok mint Ő , az érzéseit általában nem tudja kimutatni, de ez azt hiszem minden pasira igaz!Én pörgök Ő pedig lassabb léptű türelmesebb. Ez néha rossz néha jó.

Ha az alap beállítottság jó lehet bármilyen jegyű.

2011. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű párosítás, biztos válás lesz belőle és magadra maradsz a 4 gyerekeddel.


A pasid biztos verni is fog.

2011. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Soha nem jött még be a párkapcsolati horoszkóp nálam.

Nekem inkább az a gondolat tetszik, hogy az számít sokat egy kapcsolatban, hogy amennyiben van testvéred, te melyik voltál, a húg, vagy a nővér, középső, vagy esetleg egyedüli gyerek, ő melyik volt, öcsi, idősebb tesó, egyke, középső? Nos, az elmélet szerint, ha te húg vagy, és neked bátyád volt, ő báty volt, esetleg pont húggal, akkor az már jó helyzet az elmélet szerint.

Szerintem az számít, méghozzá igen sokat, hogy honnan jöttök, és a fő dolgokhoz hogyan álltok. Továbbá nem hiszek az ellentétek kapcsolatában. Az ellentétek vonzzák egymást! -ez lehet, de együttélésnél nagyon veszélyes a dipólusosság. A kapcsolatban, tapasztalataim szerint az ellentétek ismétlődő vitákat vonzanak csupán.

2011. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A "Kosokat" levágják, ugye... aztán a "Mérlegen" ki lehet porciózni a húst. Te tényleg "csillagjegy" alapján döntenél egy párkapcsolatról? Észbontó...

Persze, attól, hogy én nem hiszek benne, még lehet igazam...

2011. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!