Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen kísértet történeteket...

Milyen kísértet történeteket ismertek?

Figyelt kérdés

Táborba kellene, ijesztgetni; nem muszáj kísértet, szólhat bármiről, csak ijesztő legyen!

Idióta válaszokat nem kérek... Köszi!


2011. jún. 24. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ettől a történettől este befostak nagyon,pedig nem is ijesztő... xd na m1.


Mondtam nekik,hogy kaptam egy a-mailt 1 éve,amiben ez állt: ,,Én egy 7 éves kislány szelleme vagyok és ha nem küldöd tovább ezt az üzenetet most rögtön 10 embernek éjfélkor ott leszek az ágyadnál és meg foglak ölni." Nos azt is elmondtam nekik,hogy nem küldtem tovább. Basszus nagyon megijedtek még azok is akik amúgy nem félősek... xD És még most is azzal vádolnak,hogy minek mondtam el ezt... ja és utána poénból a semmibe néztem(sötét volt) ijedt fejjel és egyik bnőm akkorát sikított és akkor még jobban megijedtek.. :D Most is hallgathatom,hogy milyen vagyok.


13/L

2011. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xDDDD LOL
2011. jún. 24. 15:35
 3/4 anonim válasza:
100%

én egy ehhez hasonlót láttam valahol kiírva lol


itt van pár történet [link]

2011. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
olvastam a neten egy rövid novellát ragyogás címmel. Az szellemes. A babonákra alapoz, arra, hogy ha gyertyát gyújtasz a tükör előtt, akkor megnyílik egy átjáró a szellemeknek. Ez régi babona is amúgy, meg van az, hogy az ágy alá kell tenni lefordítva a tükröt és akkor nem kísértenek éjszaka vagy ilyesmi. Nm-em emléxem. Keress rá ha érdekel. Vannak ilyen babonák, összerakhatsz valamit belőle.
2011. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!