Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen történeteket ismertek...

Milyen történeteket ismertek a tükrökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom a tükör a szellemvilág és a mi világunk közötti átjáró. Csak érdekelne, hogy egész pontosan miért? És milyen történetek vannak vele kapcsolatban?

És miből lehet tudni, hogy tényleg az?

Szkeptikusok kíméljenek. Nekem nincs tapasztalatom vele kapcsolatban, csak érdekelne, hogy mégis ki mit tud róla?


2011. júl. 2. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
hallottam már pár embertöl,hogy 7 év balszerencse,ha eltörsz egy tökröt.Hát nem tudom,nem hiszem,mivel tavaly 14-et sikerült összetörnöm és HálaIstennek,semmi.
2011. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
ha a családban meghal valaki,minden tükröt le kell takarni.
2011. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
És az ablakokat? Az is ad tükörképet xD
2011. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Igen én tudok egy pár dolgot róla pl. nagynéném mesélte mert ő szelleműző.. hogy volt egy ismerőse akik turiból vettek egy nagy tükröt vagyis olyan előszoba bútor szerűt és miután bekerült a házba sok furcsaságot tapasztaltak ... és miután nagynéném elmondta neki hogy miért lehet kidobták a házból ... azóta semmi probléma nem volt:) de igen igaz az hogy az az átjáró egy másik dimenzióba nekem van egy tükröm a szobában és mindig átfordítom mert csak úgy bírok elaludni :)
2011. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Volkh az a gond hogy azon átlátsz... és nem olyan mint egy tükör a tükör azért is furcsa mert ha belegondolsz h magadat látod benne de mi az amit nem látsz h mi van a másik oldalán?? :) olyan mint azok a sötétített ajtók,ablakok amiken te nem látsz be csak a saját tükörképed látod de honnan tudod hogy valaki a másik oldaon nem né éppen téged?? :O
2011. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
ha a bejárati ajtóhoz teszi valaki a tükröt az állitólag visszaüt a gonosz behatolókra.Mármint visszacsap a gonoszság és elüzi a rosszat.
2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért kell letakarni a tükröket, ha meghal valaki? És mi történik, ha nem teszik meg?
2011. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hm ezt én is hallottam már de nem tudom miért... szerintem a halott itt ragadásához lehet köze...
2011. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nálunk két halott is itt ragadt. Miben kellene megnyilvánulnia?
2011. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

[link]


tessék itt van egy pár dolog mi történik !!!

2011. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!