Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez az érzés deja vu érzés?

Ez az érzés deja vu érzés?

Figyelt kérdés

Tudom mit jelent az, hogy deja vu érzés. Nagyon ritkán van benne részem az "általános" formában. Én valami mást szoktam érezni. Például ha láttam egy filmet, és másnap visszagondolok rá, akkor az jut eszembe hogy én láttam már ezt a filmet előbb is, mint tegnap. De a film nézése közben fel se tűnt. Vagy például ha visszagondolok egy beszélgetésre valakivel. Akkor is azt érzem, hogy én már beszélgettem azzal, arról ugyanott, már előbb is.

Mi lehet ez?


2011. jún. 28. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez is deja vu
2011. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KicsiPet válasza:
48%
Biztos nem alzheimer kór.Inkább rossz időérzék.Nem tudom.
2011. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
dejavu sem. ha az lenne akkor abban az adott pillanatban éreznéd mind 2 esetben.
2011. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ez csak annyit jelez, hogy nem tartod számon a mindennapokat. Pl minden napod egyforma, nem csinálsz semmit, unatkozol és talán sokszor azt sem tudod, hogy éppen a hét melyik napja van. Ilyenkor előfordulhat ez, de nem dejavu, csak időzavar.
2011. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez is egyfajta déja vu. Egyébként az érzés a lényeg, nem a gondolat, ugyanis a déja vu egy érzés... Ha azt az érzést érzed, akkor déja vu, ha meg ezeket csak úgy gondolod, akkor nem déja vu, ennyi :D Ez ilyen neurológiai cucc...
2011. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a negyedik válaszolónak írom, hogy ez nem igazán igaz.. ilyen érzésem (vagyis amit az előbbiekben leírtam) mostnában nem volt, és amit te mondtál, hogy unatkozom, és nemtom hogy épp milyen nap van, az inkább mostanra jellemző, hogy szünet van.. de egyébként meg pont az ellenkezője vagyok..

de mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat:))

2011. jún. 28. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, ez a deja vu. előfordul néha velem is.
2011. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!