Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek vagy léteztek valaha...

Léteznek vagy léteztek valaha vámpírok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:26
1 2 3 4 5
 31/41 -Alucard- ***** válasza:
Vámpírok. Ez jó vicc. Mit hittél hogy majd azt válaszolják igen vannak. Ne nézz Alkonyatot és nem kérdezel többet ilyenekről..... hogy vannak-e vagy sem?
2011. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Lehet energiaszívócucc van a szobámban, és az vág tönkre, nem a vizsgaidőszak??!!?
2011. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Én nem a Twilight-ra vagy a Vámpirnaplók-ra gondoltam! Hanem meséltek nekem még régebb egy könyvről. A címét nem tudom, csak annyit jegyeztem meg h volt egy nő, akivel ez megtötrént, vagyis h meghalt és vámpír lett belőle... és leírja egy könyvben a saját történetét. Igaz történetet. Innen jött a kérdés hogy tényleg igaz, hogy vannak?!.
2011. júl. 1. 23:30
 34/41 anonim ***** válasza:
Ugyan már... A Vámpírnaplókra is azt mondják, hogy igaz történet...
2011. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
91%

Tegnap 17:15


'Ha nem léteztek volna, honnan jött volna ezaz egész örület?!'


Egy porfíria nevű ritka betegség miatt.

A porfíriának a vérhez van köze, egészen konkrétan a vértest-termelést piszkálja meg. A porfíriás betegek roppant fényérzékenyek, a szemük egyáltalán nem bírja a napfényt, a bőrük pedig felhólyagosodik és elszíneződik. Az íny elsorvad, így a fogak először nagynak és hegyesnek látszanak, majd végstádiumban kihullanak. A fokhagymában lévő kénvegyületek erősítik a betegség tünetit, így a porfíriások nem szívesen érintkeznek vele.

És mivel a betegség alatt súlyos vashiány lép fel a betegben, legjobban vérkészítményekkel lehet kezelni.

A középkorban meg nyilván primitívebb módszert alkalmaztak szegények, és vért ittak. Innen meg csak egy lépés a vámpír-hisztéria :)

2011. júl. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Köszi :) Ezzel megint többet tudok ;)
2011. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Olyan értelemben nem amilyenben te elképzeled, kedves Kérdező.

Vannak pszichikus energiavámpírok akik leszívják az energiádat, de azt nem úgy kell érteni hogy ők egy külön faj, csupán fárasztó emberek akik húzzák az idődet is. Bizonyára mindenkinek vannak ilyen ismerősei, sajnos.:)


Meg van állítólag egy kísértet fajta ami a fárasztó emberekkel ellentétben, táplálkozik is az energiádból és nem csak elszívja. Természetesen nem vért szív és nincs fizikai teste. Bár erről biztosat nem tudok mondani, ilyen lénnyel még nem volt szerencsém, tehát a létezésük is megkérdőjelezhető.

2011. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Köszi, a hasznos infókat! ;)
2011. júl. 2. 18:19
 39/41 anonim ***** válasza:

Igen van egy vámpir denevér vérszívok tanyák közelébe élnek ,mert a tehén, disznó ,ló ,vérét szívják de ezt az állat nem érzi!Inkább nem is szivják hanem lefetyelik :D

[link] -jól látszik a foga is :)

[link] így harapnak Muhahahaha szóval rettegjetek xD

2011. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Utcsó vagyok és nem minden denevér vérszívó hanem gyümölcsökkel,rovarokkal táplálkozik!:)

Ja és ezt honnan tudom? hogy én egy Dracula vagyok Muhahaha!xD

2011. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!