Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet? Kitaláció? Mi...

Ez igaz lehet? Kitaláció? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 10. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz vlágvége, de ha tévedek, nyugodtan számonkérheted rajtam!
2011. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van egy ilyen elipszis pályán haladó vörös törpe aminek nemesis a neve, lehet hogy ugyanarról beszélünk csak más néven :P
2011. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
femina=nagy hülyeségek tárháza. Legalábbis szerintem
2011. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem,hogy igaz..szerintem nem sok esélye van, mert akkor már látnánk a bolygót az égen feltűnni, és a vörös törpét is. és a világvégéről még annyit, hogy a maja naptár lezárul 2012 végén, de ez még nem jelent feltétlenül világvégét, nem jelenti valaminek a végét, hanem inkább a kezdetét. ez egy új korszakot jelez, ami valakinek nehéz, valakinek könnyű lesz. biztos,hogy lesz valami 2012 végén, de nem feltétlenül úgy kell elképzelni, mint azokat a tipikus apokalipszis filmeket. megnyugodhatsz, nem halunk meg.:)
2011. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2000 re is mondtak világ végét 1998 ra is 2004 re is ? mindig mondanak azt nuku buku . Nem is lesz. Majd 2013 ban megnézitek a 2012 a világ vége filmet és röhögtök rajta (ott is túl élték )
2011. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!