Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt az a rejtélyes fény...

Mi volt az a rejtélyes fény amit éjjel láttam?

Figyelt kérdés

Elötte is, meg máskor is láttam a szemhéjam alatt felvillanó aranyfényeket.

De ez hirtelen felvillant a fizikai térben és 5 másodpercig égett amikor próbáltam aludni, halványan bevilágitotta a fél szobát, de én nem láttam mi okozza mert eltakarta a bútor.

Aranyszinü volt, amikor láttam tuti nem álmodtam, de nem jutott eszembe hogy megnézzem mi az, csak néztem, és csak amikor már kialudt kapcsoltam fel a lámpát és néztem meg a helyet ahonnan jött de semmi se volt azon a részen csak föld.


2011. júl. 17. 05:37
 1/8 anonim válasza:
Szentjánosbogár..
2011. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tündér.
2011. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én voltam. Az új zseblámpámat teszteltem.
2011. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy teleport-kapu nyílt ki a szobádban. Este állj arra a helyre!
2011. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap este láttam ilyesmit... Oda is kaptam de mire oda nyúltam eltűnt..
2011. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem láttad a "Pihenő a Pokolban" c. filmet? Na abból volt a csendes sofőr. Ne aggódj! Nemsoká visszajön és elvisz téged a buszába. Lessz ott minden jó! Csak vigyázz a nyelved ki ne vágja. Az azért már fáj.
2011. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Killgun ***** válasza:
Hát...Egy kis jel lehetett,hogy veled vannak a fentiek...Majd még számolj be kérdésekben ilyenekről...
2011. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Eronne válasza:
szentem cuck norris fel akart utni a napba de mikor mar a nao melett voltal ugy dontot hogy megsem teged hanem gyurcsanyt dobja be
2011. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!