Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon szellemet láttam? Vagy...

Larissa666 kérdése:

Vajon szellemet láttam? Vagy valami mást?

Figyelt kérdés

Még régen,ugy 8 éves lehettem.Halottak napja volt,és a szüleimmel mentünk a temetőbe.Már sötét volt az utcán.

Egyik házban égett a lámpa és be lehett látni.Nemtudom már mennyi, kb 3-4 piros köpenyes valamit láttam,le volt hajtva a fejük és körbe álltak.Mintha imádkoztak volna...:O Anyukámnak pár másodperc mulva szoltam,hogy nézzem oda..de addigra már elhaladtunk a ház mellett,és hát nem igazán hitt nekem.Mostanában is sokszor felhoztam ezt anyukámnak,ma már elhiszi...de még mindig nem jöttem rá,vajon mi lehett az? Szellemek?


2011. ápr. 20. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy valamilyen vallásos család imádkozott halott szeretteiért, ezért voltak egyforma köpeny szerűségben.
2011. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%

Természetesen.Piros köpenyt csakis szellemek hordanak.

Piroska is szellem,és Wolf Kati is szellem,mert egyszer piros köpenyben lépett fel.

2011. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nem azok gonosz ördögimádó szektások voltak és csak azért voltak ott hogy az imádni való lucifernek feláldozzanak én jól tudom én voltam az egyik és ne hidd hogy megfeledkeztünk rólad.
2011. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jajmáá...ha nemtudtok normális választ adni,akkor inkább ne írjatok semmit! Osztálytársam lakott abbana házban,és megkérdeztem tole...amugy meg mamáját is láttam a piros ruhások mellett,de nem ugy tunt,mintha beszélgetne veluk....xD
2011. ápr. 21. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Én normális választ adtam, mást nem tudok elképzelni.
2011. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és 8 éves korodban láthattad, akkor? A kicsik sokmindent bemesélnek maguknak!
2011. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom hogy lehet magam elé képzelni piros ruhás "embereket":D:D:D na mind1xD
2011. ápr. 22. 18:36
 8/8 anonim válasza:
mostse vagy több 13 évesnél az 100
2011. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!