Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem így? Valakivel...

Miért érzem így? Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Ma úgy déltől olyan érzésem van, hogy valaki meghalt aki nagyon közel állt hozzám. Pedig nem halt meg senki mostanában. Nem tudom mi lehet az oka...eszembe se jutott egy halott ismerősöm se. Csak dél körül hirtelen ledermedtem mintha valaki halált jelentett volna nekem. 100%-ig biztos, hogy nem halt meg senki. Csak annyi, hogy nem sírok hanem nem akarok enni, kimenni, beszélni meg semmit. Valakivel már történt ilyen vagy hasonló? Mitől lehet szerintetek?

Normális válaszokat kérnék, nem olyat hogy menjek orvoshoz meg ilyenek...

14L


2011. júl. 17. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

szeretnélek megnyugtatni,de nem biztos,hogy sikerul. Ez rajtad is múlik. Vagy elfogadod ami tény,vagy nem.

Közérzetünket - érzéseinket - elég sok dolog befolyásolja. Pl.:mágneses viharok,erős szél,beborult ég,Közeledő nehéz felhők, - ezt én sajnos már két nappal előbb megérzem,de hogy ettől vagyok kiborult,ekkor még nem tudom - talán egy orvosmeteorológus többet is tudna mondani. Még az ételek is befolyásolnak minket Van úgy,hogy ezt egy rossz hír követi,bárkinél, de ez lehet véletlen egybeesés is. Jól teszed,ha nem az érzéseiddel,hanem mással kötöd le magad.

2011. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem talán volt hasonló.

egyszer egy nap felkeltem reggel. nem is tudom, talán 8-10 óra körül lehetett.

az álmaimra nem emlékeztem.

aztán felkeltem minden ment úgy ahogy általában. és egyszer csak rám tört egy érzés. úgy éreztem, hogy a közelemben van a halál. nem a halál érzését éreztem, és nem is azt, hogy valaki mintha meghalt volna.. nem. ez más volt. ez tényleg olyan volt, mintha a halál, a kaszás lett volna. először úgy éreztem, hogy megfogok halni nagyon erős érzésem volt, hogy talán ma tényleg meghalok.

de végül nem történt semmi.

a nap végére ez az érzés megszűnt.

nem tudom miért éreztem. pedig semmi olyat nem néztem, még csak nem is gondoltam semmire sem.

minden nyugodt volt, békés.

a nap végén mikor kezdett megszűnni az érzés, úgy éreztem , hogy mintha adott volna egy esélyt valaki arra, hogy éljek.

azóta egyszer sem volt ilyen érzésem. másrészt pedig nem szoktam magamnak kitalálni érzések, vagyis nem vagyok paranoiás. ez a fura érzés tényleg csak úgy hirtelen jött a semmiből. :-S

magam sem értem.


/L

2011. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen.. :/


13/L

2011. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!