Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló történt-már valakivel...

Hasonló történt-már valakivel a terhesség vége felé?

Figyelt kérdés
Második babát várom 33. hetes vagyok, de ilyet az elsővel nem éreztem soha! Éjjel mikor aludni próbáltam ahogy jobbról balra fordultam - persze óvatosan, mivel iszonyatos fájdalmaim vannak odalent - (mintha 200 km-t tekernél biciklivel és nem szállhatsz le róla!) - egy hatalmas roppanást éreztem és hallottam ! pokoli fájdalom volt utána! - ez mi a túró lehetett? azóta is érzékeny ez a rész!
2011. okt. 26. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben már régen az orvosnál lennék!!!
2011. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is megnézettem volna már magam, hisz nem tudhatod, mi történt!
2011. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
semmi egyéb tünet, a baba is mozog rendesen, csak megmaradt az a "biciklis fájdalom" . Azon gondolkoztam hogy lehet, hogy beékelődött a feje? mivel eddig ez még nem történt meg!
2011. okt. 26. 10:51
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Terhesen "onnan lentről" hatalmas roppanást érzel, és HALLASZ, valamint pokoli fájdalmat érzel, és most találgatsz, hogy talán a feje ékelődött be...???Nem értelek. Én már a harmadánál is orvoshoz sietnék-pedig nem vagyok egy orvoshoz szaladgáló típus-, mert ez a 3 dolog külön-külön is elég ijesztő. Pokoli fájdalom??? Hatalmas roppanás??? Amit még hallasz is??? Úristen. Ja, orvos. És no comment.
2011. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Irány a doki!!!
2011. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ropgtam odalent, nem tudom mitől lehet, és fájt is fordulásnál. Mikor elöszőr éreztem felkiáltottam álmomba. Én azt hittem mindenkinél így van nem rohantam orvoshoz, azt nem tudom mitől lehetett. De hátha Te elmész, és utána megírod mi lehett ez, most már kiváncsi vagyok.
2011. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én izületre tippelek. Hol roppant? Medencecsontnál?


Azért nem kell mindenre farkast kiáltani előzők! Ha nem múlik a fájdalom, vagy más tüneted is van, akkor doki persze.

De én is volt hogy roppantam átfordulásnál és fájdalmas volt. Ilyenkor picit átmozgattam magam és helyrejött.

2011. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az izomláz szerű érzés nálam már 12. héttől megvan, mint aki állandóan biciklin tekerne!Orvosom annyit mondott erre, hogy az ízületeim és érzékenyebb vagyok ezekre a dolgokra, mint az átlag. Úgyhogy szerintem ezen 33 hetesen ne aggódj. Most vagyok 23 hetes, de már most alig bírok megfordulni az ágyban, meg néha felkelni annyira érzem ezt az izomláz szerű "fájdalmat", ami NORMÁLIS!

A roppanás nem ilyen csontszerű volt? Mármint nekem sajna kijár a térdkalácsom, és az is mindig roppan egyet, és van egy sajátos hangja, a hideg is kiráz tőle ha hallom, utána meg persze jön az iszonyú fájdalom.

Szerintem csak valamelyik csontod helyezkedett, de mivel nem vagyok orvos, én elmennék hozzá, vagy felhívnám hogyha magán dokid van, hogy most mi tévő legyek. Egy telefonhívás semmibe se kerül!

2011. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor is azt mondom, inkább 100szor fölöslegesen, mint egyszer későn! Szóval mi itt úgysem tudjuk megállapítani, mi lehetett, hiába volt másnak hasonló, Te MENJ orvoshoz, és ez nem farkaskiáltás! Reméljük azt mondja, hogy Óóóó, hát ez mindenkinél szokott lenni, ezért jött be??? És ezután jönnek a "hülyének nézlek" pillantások. Majd írj, mi volt!
2011. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt! Elnézést lehet nem írtam le, vagy fejeztem ki magam túl jól - igen hatalmas roppanás volt de olyasmi mint mikor a térd reccsen majd minden okés! - ma még ha szülni kellett volna is csak igen macerásan tudtam volna megoldani a bemenetelt -vidéken vagyok, kocsi nélkül, gyerekem meg oviban!- (persze ha muszáj lett volna akkor valamit kitaláltam volna), szóval mivel semmi egyéb tünet - baba is mozog és rendben, én sem vagyok rosszul - és a dokim elérhetetlen :) - ezért kérdeztelek titeket itt! Annak örülök hogy más is érzi ezt a lenti izomfájdalmat,mert így nem vagyok egyedül... azt mondta nekem a védőnőm hogy lehet hogy most illeszkedett be a feje, amire én is gondoltam! mert azért kikértem egy szakértői véleményt.. :) köszönöm még egyszer mindenkinek!
2011. okt. 26. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!