Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Alvásparalízis,...

Ez mi lehet? Alvásparalízis, vagy valami más? Félek!

Figyelt kérdés

nem mondtam még el ezt senkinek, csak egy személynek, de nem nagyon tudott segíteni.

egyik éjjel feküdtem az ágyban, és nem tudtam elaludni. Gondoltam, ez normális, szokott ilyen lenni, hogy nehezen alszom el. Egyszer csak azonban éreztem valamit a hátam mögött, és nem tudtam megfordulni, olyan volt, mintha folytogatott volna valami. És ekkor hirtelen álomba merültem, vagy én nem tudom mi volt ez. Arra eszméltem, hogy fekszem hason egy asztalon, és valami rázott folyamatosan. Hirtelen felkeltem fél óra múlva, és nem tudtam visszaaludni. Ez így ment két napig. Féltem, reszkettem egész éjjel, nem tudtam mit tegyek. Napközben pedig minden kiesett a kezemből, és rázkódtam, úgy néztem ki, mint akit folyamatosan ilyesztgetnek. Úgy gondolom, hogy ez alvásparalízis volt, de nem vagyok benne biztos.. Hála istennek nem volt azóta ilyen eset, de nagyon félek, hogy újra meg fog történni. Segítsetek!


2011. júl. 19. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Velem éveken kersztül volt hasonlo,most miota utoljára költöztem,azóta nem.

Én se tudom mi ez.

2011. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 skutaigergő ***** válasza:

Hiszel a szellemekben? Ha nem, akkor most elkezdhetnéd.

Az előttem írónak meg azért oldódott meg, mert oda már nem ment vele a szellem.

2011. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Hirtelen felkeltem fél óra múlva,"


Kedves kérdező! Ezt hogyan kell érteni?

2011. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi az esély. Szellem 70%, paralízis 30%. Fotózd körbe a lakást, és meny át rajta hangfelvevövel.
2011. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
eltaláltad,testelhagyás volt.nekem is volt már és a rázó érzés is megvolt.viszont én nem emlékszem hogy bármi is aközelemben lett volna,arra viszont igen hogy magasról zuhantam vissza.Ez a rázós rész viszont elég erős mintha az áram rázna.
2011. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ragnarok, tuttommal a testelhagyás úgy müködik, hogy kimész, majd vissza jössz. De addig a tested nem fog önálló életet élni... De akkor hogy is került az asztalra? Szóval a testelhagyás elmélet csak úgy lehetséges, ha egy asztrális lény, szellem, démon, (inkább démon), idézte elö a "kilöködést", majd az entitás elfoglalta az üres testet. Majd mikor elhagyta azt, a kérdezö (nem tudni hogyan), vissza tért a testébe. De ennek az elméletnek a valószínüsége kicsi, mivel ahoz hogy valakit (csak úgy egy csapásra) kipenderítsenek a testéböl, ahoz hatalmas erö, energia szükséges. De minek lenne érdemes ennyi energiát elpocsékolni egy testért? Egyszerüen nem logikus.
2011. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a gonosz befolyása. Fordulj Jézushoz!
2011. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Információ hiányában nem lehet sokat találgatni de az asztalra kerülést valószinüleg csak beképzelte.A fizikai teste ugyanis nem mozdult.Talán ha jobban elmesélte volna a sztorit lépésről lépésre nem kapkodva akkor nem lehetne félreérteni.
2011. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem ez alvás paralízis volt, ami ellen annyit tehetsz hogy legközelebb ha álmodban démonok bántanak akkor a képükbe röhögsz és azt mondod te nem tudsz nekem ártani!

Ugyanis én azt olvastam hogy csinálhatnak veled bármit folytogathatnak de annak semmi hatása nincs a valós énedre, az egyetlen a félelem, de ha felfogod hogy nem kell attól félned hogy ártanak netán megölnének, akkor rájössz hogy nincs mitől félned sem, a pillanyatni szorító érzést a nyakadon pedig mosolyogva eltűröd :)

2012. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt alásparalízisem. A legfélelmetesebb dolog a világon! Azt hittem meghaltam. Tulajdonképpen nem tudtam megmozdulni, de ez még semmi, kiabálni próbáltam, azt sem tudtam. Párom mellettem fekudt, oda akartam nyúlni, olyan volt, mintha lekotoztek volna. Levegot pedig nagyon lassan vettem. A szellemem viszont teljesen éber volt, biztosan tudom, hogy nem álmodtam. Ha álmodom akkor is mindíg tudom, hogy most ez álom volt. Mivel nem tudtam megszólalni, csak a gondolataim cikáztak ossze-vissza. Még az a jó, hogy nem tartott soká. zt hiszem azért, mert Jézusra gondoltam, hogy segítsen ebbol a helyzetbol megszabadulni. El is múlt azonnal. Az volt a szerencsém, hogy én nem láttam semmi sotét lényt, ugyanis sokaknak, akinek hasonló élményeik voltak, még azt is láttak. Azt hiszem rogton szívinfarktust kaptam volna, ha abban a paralízises állapotomban meglátok egy árnyat. Amikor viszont meg tudtam mozdulni, egybol elkezdett a szívem ezerrel dobogni...Nem kívánom senkinek.
2012. szept. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!