Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is hallott már ördögi...

Más is hallott már ördögi kacajt alvásparalízis közben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a legtöbben a gonoszat érzik, látják alvásparalízis közben... Én most konkrétan hallottam ahogy kacag!!! Nagyon félelmetes ördögi nevetés volt, én meg csak nyöszörögtem, nagyon féltem. Akinek volt ilyen élménye légyszi írja le részletesen.
2011. szept. 12. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes... én nem félek az ördögtől, vele alszom minden éjjel. Ő nem nevet hanem üvölt álmában... nagyon édes.
2011. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
nekem egyszer volt ilyen akkor nem tudtam felébredni mert le voltam bénulva ki akartam nyitni a szemem de nem tudtam...szörnyűvolt. Közben pedig azt álmodtam h a szoba sarkából egy démon vigyorog rám és mászik egyre felém... És nem tudsz semmit tenni csak mozdulatlanul vagy... Legrosszabb álmom eddig. Amúgy nemtudom nézel-e 9gag.com-ot, egy viccoldal, nem lényeges csak volt egy poszt ahol leírták hogy hogyan tudsz belépni ebbe az állapotba. Akkor még nem tudtam hogy ez rossz ott azt írták életre szóló élmény. Lényeg h mozdulatlan kell feküdni de az agyadat ébren kell tartani. Az összes jelet amit a testednek küld az agy pl meg akarod mozditani az egyik végtagod vagy viszketni kezd vmid teljesen el kell utasítsd. Kb fél/3negyed óra után elkezdesz fura hangokat hallani és a mellkasodra olyanmintha súly nehezedne (ja igen, háton kell feküdni) ekkor elkezdesz hallucinálni, a legrémesebb rémálmok ilyen állapotban jönnek. Na igen ezt viszont akkor még nem tudtam, gondoltam kipróbálom, el is jutottam addig h nehezedett vmi a mellkasomra és kísérteties hangokat kezdtem hallani. Ezután viszont még nem voltam bénult csak félig a lábamat éreztem h van de nem tudtam semmit kezdeni vele már ezis szar érzés nagyon de a kezemet még tudtam mozgatni erre úgy jöttem rá hogy viszketni kezdett és elfelejtve az olvasottakat megvakartam. Ekkor egyből vége lett az egésznek, hagytam a francba, nem sikerült. Aztán másnap utánaolvastam kiderült hogy ez nem is jó dolog, sőt... Kommenteket néztem először az említett oldalon, ott nagyon soktapasztalatot is leírtak, majd google, wikipedia, minden. Kiderült h ez még veszélyes is lehet meg minden, na de ekkor kattant be h nekem már volt ilyen, igaz akkor nem tudatosan. Ez az amit fent leírtam. Aztán elkezdtem keresni, és kiderült hogy van más módja is az éber álmodásnak, az álomban való tudatra ébredésnek majd az álmaid irányításának. Ez annyit jelent hogy te szabod meg mit csinálsz és a lehetőségekhatártalanok :D persze rengeteg gyakorlás kell hozzá, nekem nm is sikerlült még, annyit viszont már pár nap alatt elértm, hogy emlékszek majdnm minden álmomra, ez eddig nem volt így. Ez az első lépés ugyanis. Azután jön majd hogy fel kell ismerni azt hogy álmodsz úgy hogy felfedezel irreális dolgokat az álombn. Az oldal ahol ezt tanultam : [link] nagggyon jó. Először én sem hittem ezekben, de vanbenne vmi. Bocsi a sok hibáért, telefonról nehéz gépelni, még ha qwerty is ;))
2011. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ú aztaqrva, ez az éber álmodás dolog eddig engem is érdekelt, de így most már nem...
2011. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez erdekes.Magyar nyelvu oldalt nem tudsz a temaban?
2011. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az éber álmodás a leető legjobb dolog amit művelhetsz álmodban:D csak nem ilyen drasztikus módszerekkel kell, mint az alvásparalízis. Gyakorolni kell előszörhogy emlékezz mindn álmodra,akár vezess álomnaplót is, hogy könnnyebben felismerd a tipikus álombéli hibákat. Van egy csomó, hidd el, csak egy álomban bármi történjék is az olyan mintha tök termeszetes lenne. Akár repülsz vagy vmi. Fel kell ismerned h álmodsz ez azonban nehéz, és sok gyakorlást igényel. Az álomban vannak olyan dolgok amik csak az álomban történhetnek, innen megtudod hogy álmodsz es ha erre rájössz akkor már tudatodra is ébredtél. Pár ilyen dolog: álmodban lehet h át tudsz menni/nyúlni a falakon v átnyúlni a kézfejeden. Lehet h ha ránézel egy digitális órára fura karakterek leszndk számok helyett pl *p:68 vagy lehet h ha felkapcsolsz egy lámpát az nem a megszokott fénnyel v intenzitással ég v lehet h megszokott helyeken pl a házad felfedezel dolgokat szobákat stb amik a valśágban nincsenek. Van még ezerféle ilyen de ezekre álmodban nagyon nehéz figyelni és tudatosítni mivel ugye mindent természetesnek veszel. De ezis meg még sokmindn le van írva a [link] honlapon, persze angol. Nézegessétek, ez egy jó dolog. Ami szörnyű az az alvásparalízis, amit írtam is, de a kettő kb szöges ellentéte egymásnk:D
2011. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Utálom ezt az alvásparalízis szót. Gagyi és földszagú.

Mi köze van a paralízishez?..

Amúgy is ráhúzzák mindenre, legyen az tényleg egyszerűen magyarázható, vagy a leírásoknak szögesen ellentmondó..


Igen, volt már hasonló, kacagós élményem, de nem tudományosan magyarázható, hanem valódi láthatatlan látogatóval járó.. Elzavartam a lényt, ami rám ijesztett és nem jött többet.

2011. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
magyart nem, de holnap v a hét folyamán akár lefordíthatom a lényeges dolgokat innen. Wikin talán találsz vmit magyarul is. De mondom fordíthatok mert érdekelne hogy másnak hogyan menne a dolog ugyanis most egy picit megragadtam az emlékezés szintjén;D igaz nem csinálok mindnt előírásszerűen, ha pl lenne egy társ aki motiválna könnyebben is menne:) szóval írjatok, ha gondoljátok:) 2. voltam.
2011. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
B@sszátok meg, ne írjatok már ilyeneket, mert a végén nagyon beparázok, pedig vízipipázok :D komoly cucc lehet ez az alvásparalízis mittudjamén mi
2011. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
az a köze h paralysis angolul mozgásképtelenség. A szellemekkel meg ne gyere, az hülyeség, ezeket az agyad, a képzeleted kreálja csak:) ez bizonyított dolog, nem mint holmi szellemek:)) bár mondjuk az az oldal ír rémálmokról is amitőlpl úgy szabadulszha szembenézel vele és felteszed a kérdést hogy ki vagy? Miért félek tőled? És ha pl a félelem kézzelfoghato mint egy személy akkor a megoldás hogy odamész és megöleled:) vagyis a szeretet:D persze ezt rohadt nehéz megtenni mert ugye halálsan félsz töle és akkor meg kell öleld...^^ mindenesetre nagggyon érdekes dolgok ezek... De mindet az agyad csinálja:)
2011. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Másodiknak:

Amit te leírtál, vagyis háttal fekszel de a tudatodnál maradsz, magyarán elaltatod a fizikai tested de a tudatod éber, viszont nem gondolkodhatsz, mert impulzusokat kelt, melyek gátolják a tested elalvását. Ezt nevezik asztrál utazásnak, a hangokat pedig amiket hallasz azok személyre szabottak, mindenkinél más decibelű; frekvenciájú, magyarán annyi, hogy ekkor lépsz át a másik dimenzióba...

2011. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!