Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Alvásparalízis,...

Ez mi lehet? Alvásparalízis, vagy valami más? Félek!

Figyelt kérdés

nem mondtam még el ezt senkinek, csak egy személynek, de nem nagyon tudott segíteni.

egyik éjjel feküdtem az ágyban, és nem tudtam elaludni. Gondoltam, ez normális, szokott ilyen lenni, hogy nehezen alszom el. Egyszer csak azonban éreztem valamit a hátam mögött, és nem tudtam megfordulni, olyan volt, mintha folytogatott volna valami. És ekkor hirtelen álomba merültem, vagy én nem tudom mi volt ez. Arra eszméltem, hogy fekszem hason egy asztalon, és valami rázott folyamatosan. Hirtelen felkeltem fél óra múlva, és nem tudtam visszaaludni. Ez így ment két napig. Féltem, reszkettem egész éjjel, nem tudtam mit tegyek. Napközben pedig minden kiesett a kezemből, és rázkódtam, úgy néztem ki, mint akit folyamatosan ilyesztgetnek. Úgy gondolom, hogy ez alvásparalízis volt, de nem vagyok benne biztos.. Hála istennek nem volt azóta ilyen eset, de nagyon félek, hogy újra meg fog történni. Segítsetek!


2011. júl. 19. 16:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem igazán értem miért van a zuhanás mellett még a rázó érzés is, amikor visszatér a lélek a testbe... Annyira szar érzés sokszor.
2015. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!