Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítség, energiavámpírokkal...

Segítség, energiavámpírokkal élek együtt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

nem igazán törődöm az ezoterikus dolgokkal,utóbbi egy évben érzem magamon, hogy valami nincs rendben, Tesóm ugyanúgy. Elkezdtem gondlokodni, hogy mitől lehet. Érdekes, hogy ha máshol vagyok, másokkal, akkor vidám vagyok, pozitív és tele energiával. De ahogy hazaérek, onnantól mintha agyonütnének! Nincs energiám mozogni, nincs kedvem kimenni, fekszek, olvasok, filmet nézek, nem bírok koncentrálni, és örökké ennem kell.

A másik fura dolog, hogy ha egyedül vagyok vagy tesómmal, akkor nem érzem ezt. Ha itthon van apám, akkor már kedvtelenebb vagyok, ha emg anyám is akkor meg pláne. És ebből következik az ördögi kör, hogy nincs erőm csinálni semmit, ezért anyám vagy veszekszik vagy csak simán sugárzik belőle az idegesség, én pedig még sz*rabbul érzem magam. Ő utóbbi egy évben magába fordult, nem érdekli semmi, mindenbe beleköt, amit apám csinál. Apám alapból pesszimista, lesz*r mindent, beleköt mindenbe, kb állandóan tv-zik munka után, meg eszik. Ő már rég ilyen, anyám viszont azóta, hogy úgymond mélyebben megismerkedett Istennel. Amúgy neki is elég rosszul mennek a dolgok, úgyhogy megértem, de ez akkor is nagyon rossz. Kb. hétből egy napon van úgy nagyjából jó kedve, azonkívül tök rossz a hangulata, csinálja a dolgát, de szerintem legszívesebben fel se kelne. Kicsit olvasgattam, mik is azok az energiavámpírok, és a különböző típusok leírásai teljesen stimmelnek rájuk. Mit csináljak, hogy ne tudjanak rám ennyire hatni?:S:S:S 17/L


2010. jún. 4. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az energiavámpír a cigány szomszéd, vagy albérlő, aki nyitva hagyja a csapot, a gázt, lopja a kábel tv-t. A családod kiégett; kortünet: pszichológiai, lelki okai vannak, vagy az, hogy túlterheltek. Frusztráltak. Azért keres anyád is mindenféle pótlékot, apád a tv-re támaszkodik, az kikapcsolja. Menekülnek a világból. Lehet, hogy tudják valahol, hogy Isten, meg a TV is csak látszat. Hazugság. Ördögi kör, mert ezt vetítik ki aztán: nem tudnak megfelelni az elvárásaiknak, hogy nem adhatnak meg mindent... ezek szokták a családi légkört feldobni.
2010. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szüleid boldogtalanok és ez kivetődik rád.

ilyen az emberi szociológia.


kérdésre válaszolva: NEM

2010. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A dolog két oldalról működik:


A környezet hat az emberre.

Az ember hat a környezetre.


Valószínű,a hiba nálatok nem a környezetnél,hanem az embernél(szüleid)kezdődött...Gondterheltek,idegesek,ami a mai világban nem csoda,gondolom a munkahelyen totál kizsigerelik őket és mire hazaérnek,már alig élnek.Rossz hangulatuk átragad rád és a lakás energetikáját is befolyásolja érzékenyebb egyének ezt meg is érzik bizonyára,ha belépnek hozzátok.


A szüleidet nem tudod megváltoztatni,de a lakáson talán tudnál kicsit változtatni úgy,hogy az jó irányba változtassa a lakás energiáját,kisugárzását,az mindenkire jó hatással lesz,a szüleidnek is segíthetsz vele észrevétlenül.Ezért javaslom,hogy tanulmányozd és próbáld alkalmazni a Feng-shuit.

2010. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És gondolom adnál neki tanácsot is... 5-10-15 ezerért, hogy hova tegye a faelefántot, meg hol legyen a kis patak..
2010. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:28


Nem olvastad figyelmesen,amit írtam:Azt tanácsoltam a kérdezőnek,hogy >tanulmányozza< a Feng-shuit.Nem azt írtam,hogy engem hívjon tanácsot adni!Nem vagyok Feng-shui tanácsadó,csak hobby szinten foglalkoztat a téma.

Ha a kérdezőt is érdekli,talál a könyvtárban is rengeteg jó könyvet ezzel kapcsolatban és ezek alapján egyedül is boldogulhat a térrendezéssel.

2010. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tovább vittem a gondolatot, hisz valljuk be, óriási üzlet a Feng-Shui. És nem hinném, hogy ez a megoldás. Inkább a közös programok.
2010. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Anyud váljon el apádtól, mert lehetséges h apád az energiavámpír. Aki csak eszik és Tv-t néz az egy lusta ember. elég frusztráló ez önmagában is.
2010. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20:28: en egy tizesert megmondom neki:D Szazezerert meg elmegyek es berendezem magam:D
2010. jún. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!