Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet olyan hogy egy másik...

Létezhet olyan hogy egy másik ember szívja a másik energiáját?

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy bizonyos emberekkel ha együtt vagyok,akkor mintha szívnák az energiámat!

Elég pörgős ember vagyok és elég sok energiám van,és megfigyeltem hogy a nyugodt emberek társaságában mintha ők szívnák az én energiámat és egy idő után én leszek nyugodt és a bizonyos illető felveszi az én temperamentumomat!Erre van valami magyarázat??Vagy lehet ilyen??Mert én már nagyon sokszor megfigyeltem ezt hogy bizonyos emberek szó szerint mintha kiszívnák belőlem az élet erőt....Volt már így valaki hogy ilyet érzett?


2011. júl. 22. 15:56
 1/6 anonim válasza:
47%
Őket hívják energiavámpírnak.
2011. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Won ***** válasza:
100%
Persze, az ilyen embereket nevezik energiavámpíroknak. Ők képesek leszívni mások energiáját, legtöbbször anélkül, hogy tudná, hogy ő ilyenre képes.
2011. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak velem van ilyen ezek szerint....

Sokan lehet hülyének néznek vagy nem tudom,de mondom megkérdezem mert nem vagyok pszichológiai eset mi előtt az jön le,de tényleg ezt érzem bizonyos embereknél.Ha mondjuk 1 órát egy szobában töltünk és ilyen az illető akkor akkor úgy jövök ki mint egy agy halott!:)

2011. júl. 22. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a saját anyám ilyen. Koomolyan.
2011. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Won ***** válasza:
100%

8 pont ahonnan az energiavámpírokat felismerheted:


1. Közel jön, és soká marad. Látszólag szívélyes, de valójában inkább csak sirámaival önt nyakon.


2. Különböző indokokkal folyamatosan keresik azok társaságát, akik időt és energiát áldoznak rájuk. Amikor az illető már nem ad többet magából - vagyis végleg megszakítja a játszmát - akkor természetesen hálátlannak, vagy akár még rosszabbnak bélyegzik őt.


3. Tevékenységük egyáltalán nem tudatos. Fogalmuk nincs, hogy mit csinálnak! Egyszerűen szükségük van az élethez az energiára és nem tudnak más csatornából hozzájutni. Ha elmeállapotuk rendben van (ez néha nincs így!) akkor taníthatók arra, hogy megtalálják az Univerzum energia forrásait. A tanítást azonban mindenképp maguknak kell kérniük - ha tudatosítod bennük, amit művelnek és beleavtkozol, akkor az egész fordítva sülhet el!


4. Akkor is fárasztanak, ha nem beszélnek egyébként kellemetlen vagy problematikus dolgokról. (Például társaságukban ólmos fáradtság lesz úrrá rajtunk, anélkül, hogy túlságosan figyelnénk, vagy belevonódnánk a társalgásba.)


5. Igen gyakori, hogy beteg emberről van szó, akinek valamilyen pszichés és/vagy szervi baja van, és a szervezet energetikai minimumát így próbálja fenntartani; hogy másoktól energiát von el. (Amikor a beteg ember másokat egyértelműen feleslegesen ugráltat, például mindig ennek a jele!)


6. Folyton utána mennek annak az embernek, akitők egyszer nagy dózisú figyelmet, vagyis energiát kaptak. Ők a "levakarhatatlanok", akik nem értenek a diszkrét utalásból.


7. Az érzelmi zsarolásból rengeteg energia származik, tehát ha valaki érzelmi zsarolást él át, attól energiát von el a zsarolója. (Erről szól a nóta: "Hogyan tudnék élni nélküled?" - jelentem: Remekül! Csak meg kéne próbálni! Ám az energiavámpír gyakran képtelen egyedül lenni!)


8. A veszekedés kezdeményezője is energiát akar kapni a másiktól. Ha tehát renszeresen éljük át, hogy valaki főleg ok nélkül veszekedést kezdeményez velünk, akkor szintén egy energiatolvajjal állunk szemben.

2011. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
9. Állandóan a neten lógnak. Get a life!
2011. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!