Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Be lehet folyásolni azt, hogy...

Be lehet folyásolni azt, hogy miről álmodjon az ember éjszaka?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 23:32
 1/7 anonim válasza:
100%

be lehet folyásolni háháháhá!... :D


amúgy velem sokszor megtörtént már hogy azzal az emberrel álmodtam akiről lefekvés előtt agyaltam.

2011. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, ettől pl rémálmaid lesznek: http://www.youtube.com/watch?v=HYTCufYfg2I
2011. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, Lucid dreaming vagy tudatos álmodásnak hívják ezt, sok cikk van erről a neten. Sok gyakorlás kérdése, személyes tapasztalatom nincs.
2011. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alvás előtt gondolj végig 1 valakire vagy valamire BIZTOS HOGY RÓLA FOGSZ ÁLMODNI. Én mindíg így vagyok :D ha nem akarok rosszat álmodni akkor mindig valami jóra gondolok és sikerül. :)
2011. szept. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

több módszer is létezik.


az egyik az éberálom, amit ha meggoglizol, kidob egy jópár oldalt


a másik hogy mielőtt elalszol, tudatosítod magadban, hogy miről akarsz álmodni, és hogy arról is fogsz álmodni.


egy harmadik miszerint amit nem tudsz feldolgozni napközben, azzal álmodsz, tehát nézegess olyan filmeket, amiben az van, de csak azon a dolgon ne gondolkozz el.

(bővebb magyarázat: ha pl egész nap a sexről fantáziálsz, nem valószínű hogy erotikus álmod lesz, de ha bármilyen oknál fogva, elfolytod magadban a sexualitást, előbb utóbb előjönnek az efajta álmok)

2011. szept. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Lehet befolyásolni azt,hogy...? A be itt nem igekötő,ezért nem is válik el az igétől. Hihetetlen,hogy nincs ennyi nyelvérzéked magyar ember létedre!
2011. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Van egy biztos tuti módszer:

Miközben alszol, egy elözöleg rögzített hangfelvételt játszol le végtelenítve halkan, amin az hangzik el amit álmodni szeretnél.

2011. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!