Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene van velem? Szkeptiku...

Mi a fene van velem? Szkeptikus ember vagyok, de ez már nekem is túlzás!

Figyelt kérdés

Szerencsétlen vagyok. És ezt szó szoros értelemben kell venni.

Minden akkor kezdődött, mikor komolyabban járni kezdtem a párommal (úgy fél éve lehettünk együtt).

Kijött rajtam egy nagy adag ekcéma, régen is volt már, de nem ilyen kiterjedten. Beállítottam allergiának. Egy idő után allergiás lettem mindenfajta fémre, még az orvosi fémre is!!

Nem tudtam mitől, nem is érdekelt, másnak is jött már elő hirtelen allergiája.

Anyámmal egyik napról a másikra megromlott a kapcsolatom, átköltöztem anyósékhoz, velük baromi jóban voltam.

Pár hónap múlva anyósékkal is megromlott a kapcsolatom.

Albérletbe nem akartunk menni, így építettünk egy kis házat a kertben, hogy elkülönüljünk.

Apósom olyan jól besegített, hogy ferde lett az összes fal.

Nagyrészt vateráról szereztem bútorokat, kitűnő állapotúakat. A konyhaszekrényem egyik részét a párom leejtette a lépcsőn, kitört a lába. A tűzhelyem após olyan jól beállította hogy berobbant a sütője, azóta is szerelőre vár. A mosdónak a széléről leverték építés közben a glazúrt, a kádba belefolyattak valami anyagot ami befogta az alját.

2 hónapon belül egerek költöztek a falba.

A ruhásszekrény - ami eddig jó volt - szinte összes fiókja akad most, némelyiket alig bírom kinyitni.

A hibátlan laptopom alaplapja csak úgy elszállt hirtelen, a táskám szétszakadt, az egyik telefonom ellopták, a következő összetört...

a hűtőm most kezdett kattogni, pedig mikor megvettük, a szerelő az orrunk előtt szedte szét és mutatta meg minden darabját (a párom ért hozzá, minden oké volt).

Hely híján egy kétszemélyes drága felfújható ágyat vettem, pár napja feküdtem rajta, és egyszercsak leeresztett, egy kis vágás lett rajta, pedig semmi éleset nem vittem rá soha, és a körmeim is éppen tövig voltak vágva.

Persze eközben a másfél év közben amit itt töltöttem, ellepte a kezem valami bőrbetegség aminek senki nem látja az okát - SEMMIRE nem vagyok allergiás a fémen kívül, és azzal nem érintkezem... egyre rosszabb a közérzetem is, már attól félek valami komolyabb betegségem lehet...


Eközben a párom talált magának jól fizető gyakorlati helyet, új barátokat, felvették az iskolámba ahová a meglévő papírja miatt be se kell járnia majd csak vizsgázni, így tanuló intern pozícióban építi a karrierjét nettó 150k-ért... (ráadásul úgy hogy most is csak okj-ra jár, pedig minden internestől elvárják a diplomát)

A régen szinte gyilkos asztmája teljesen tünetmentes, megszűnt minden egészségügyi panasza.


Én komolyan nem hittem az ilyesmiben, de létezhet, hogy valahogy elszívja az energiáimat? Vagy van ennek valami kézzelfogható magyarázata?

Mert én már teljesen kétségbe vagyok esve! Örülök neki hogy ilyen jól alakul az élete, de nem értem én mitől lettem ilyen szerencsétlen! :(


2011. okt. 5. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nem ezos részem válasza:

Az építkezés bizony jár ilyen galibákkal mindenhol, de te most fokozott figyelmet fordítasz mindenféle negatívumra, ezért a pozitív dolgokat észre se veszed. Ha erre azt mondanád, hogy gyakorlatilag nincs semmi pozitív, akkor erre csak annyit mondok: egyszer fenn, egyszer lenn. Mindenkinek vannak peches időszakai.


Az ezos énem válasza:

Arra tippelnék, hogy nem jó irányba halad az életed, rossz utat választottál. És a sors próbál letéríteni arról az útról amin semmi keresni valód, ezért akadályokat gördít eléd.

2011. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ju , ez tényleg sok minden, föként rövid idö alatt. :(

Az pontosan szerintem senki s etudja ,hogy mitöl lettél ennyire "szerencsés".Én esetleg mondhatok valamit amitöl megjavulhat. Csak ahoz hogy tényleg higgyél abba amit én irk majd , irok elöbb példákat , ami velem történt,hogy higgyél is menne, mert csak ugy müködik.

Csak a gondolkodásodat köll megváltoztatni , mert amit gondolsz és hiszel , az elöbb utóbb ugy lesz.Te gondolod hogy balszerencsés vagy , és valószinű hogy azért is történik , ennyi rosz minden veled.

Volt már 5-6 szor kb hogy , gondoltam egy fiura aki tetszik nekem , és elképzeltem hogy majd összetalálkozok vele , valahol meglátom és tényleg ugy lett.( egy alkalomkor egy egész másik városban találkoztunk).Az ö városába járok edzésre,kívántam hogy találkozzak vele az edzésen (miközbe öltöztünk át hallottam hogy atestvérje mondta hogy ittvan edzésen , és akk megijedtem hogy inkább nem is akarom látni) erre mire átöltöztünk nem volt ott,és akkor meg mérges voltma magamra hogy nem láttam és akartam megint látni , erre meg milyen véletlen edzés után autóval jött a testvéréjért,és láttam.

Van még ilyen eset , csak nem írom mert igy is hosszura sikeredett , ha akarod irhatok még hogy jobban higy benne, vagy olvasd el a titok könyvet ,van filmben is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__1167302..

remélem sikrül neked is :)

2011. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
irigyeled a párodtól a 150k-t? Mert ez nagyon úgy hangzik.
2011. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sajnos ez a rossz életút gondolat már bennem is megfogalmazódott, de fogalmam sincs miből kéne rájönnöm, hogy hogyan változtathatnék :)


A bevonzást megpróbáltam már, de sajnos nálam nem igazán működik :(


Dehogy irigylem, okom sem lenne rá... :D Megy a pénz a közösbe, annyit költök belőle amennyi akarok.

Egyszerűen csak én annyira látványosan lehanyatlottam, és ő meg feljött azon a "szerencsegörbén", ráaádsul kb. másfél éven belül, hogy már ez is szöget ütött a fejembe :)

2011. okt. 5. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
a sütő, ruhásszekrény, hűtő, ágy a párodat is érinti, tehát annyira azért ő sem szerencsés. Például lehet hogy ő lukasztotta ki az ágyat.
2011. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
no meg az egerek is. stb...
2011. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a pozitív oldalát is, mert olyan aranyosak a kiscincók! :)
2011. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kerdezo, mi a helyzet azota?
2015. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!