Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van annak valami...

Szerintetek van annak valami "jelentése" ha minden este a bejárati ajtó bal oldalán ül egy béka?

Figyelt kérdés

Minden este ugyan ott ül... Úgy bal oldalon, ha kívülről vagyok az ajtón.

Hozzáteszem, hogy lépcső van a ház előtt, és magas lépcsőfokok. Nem értem hogy jut oda fel a béka... Sima zöld béka.

Mindig lelököm onnan, de következő este megint ott van...


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 23. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek van annak valami "jelentése" ha minden este a bejárati ajtó bal oldalán ül egy béka?


A jelentése: egy zöld béka ül minden este a bejárati ajtód bal oldalán. Célját valószínűleg a lépcsőfokokon való felugrálással érte el.

2011. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy békává változtatott királyfi és egyszerűen csak arra vár, hogy végre megcsókold, hogy megtörjön az átok :)
2011. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem. :) Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2011. júl. 24. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:

A békáknak is van territóriuma, nyilván annak a békának ott van.


Amúgy erről eszembe jutott egy sztori. A középsulis magyartanárnőnket békának mondtuk a háta mögött, mert nagyon olyan formája volt. Egy osztálytársam mesélte egyik reggel, hogy este egy béka ment be a házukba és az apja kidobta az ablakon. Mi mondtuk neki tréfásan: Biztos a tanárnő látogatott meg, de most meg fog szívatni, mert durván kitessékeltétek. Aznap a tanár kihívta felelni a csajt és egyes lett a vége. Sokáig röhögtünk a béka bosszúján...

2011. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is érdemes megpróbálni megcsókolni.
2011. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, de szerintem nem ezoterikus oka van. Igaz, először az jutott eszembe. :)
2011. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lakik a házatokban egy békalány.
2011. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem ma ne lökd le, nézd meg mi történik akkor (másnap ugyan ott ül-e)
2011. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amit írt utolsó az jó ötlet.esetleg kínáld meg gilisztával,lehet csak kunyizni akar:) ezós szempontból nem hiszem,hogy lenne jelentősége.... egyébként a békáknak tényleg van territóriumuk.mikor kicsi voltam sokat tanulmányoztam őket,kifogdostam őket a közeli tóból,és mivel megjegyeztem,hogy melyik béka melyik(apró jelekből meg lehetett őket különböztetni) megfigyeltem,hogy a legtöbb béka minden nap ugyanarra a partszakaszra ül ki,ugyanarra a helyre.szóval lehet,hogy a lépcsőt szemelte ki magának.ugrani meg tudnak magasra is,úgy került oda.a levelibéka fára mászni is tud.

milyen fajta,azt meg tudod állapítani?

2011. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ott lakik nálatok és szélvédett, meleg helyre ugrál estére.

Sokan hisznek abban, hogy a reinkarnáció során lehet valaki egyszer ember és másszor állat. Hallottam már ilyen történetet és nagyon meggyőző volt, de szerintem emberszellem csak embertestbe születik. Tehát ha ilyesmit gondoltál a béka jelenléte mögé, szerintem nem valós. De persze ki tudja?

2011. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!