Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Karmolásokkal ébredtem egy...

Karmolásokkal ébredtem egy rémálom után. Mitől lehet? Elég ijesztő! (képpel)

Figyelt kérdés

Az éjjel volt egy rémálmom. Egy fekete alak megjelent a szobámban, és le akart húzni az ágyról. Én persze nem engedtem, kapálóztam meg minden, és ott valahogy vége volt. Annyira nem volt ijesztő végül is. Viszont amikor felébredtem, akkor láttam, hogy karmolások vannak a lábszáramon. Szerencsére nem túl mélyek.

Mitől van ez? Kezdek megbolondulni?

Alva jártam volna?

Nem hiszek a szellemekben meg démonokban meg az ilyenekben. Mentális betegségről nem tudok a családban, semmilyen tünetet nem észlelek magamon. Nem volt sosem hallucinációm, vagy ilyenek. De ettől nagyon megijedtem:

[link]

(elnézést, hogy nem túl jó minőségű a kép, pedig vakuval csináltam:S)


Valaki segítsen, mert nem akarok még egy ilyen élményt.

Ja..miután megláttam a karmolásokat, megnéztem a körmöm, de nem volt véres. :S

Ez nagyon durva, valaki segítsen. Menjek el orvoshoz? :(


2011. júl. 24. 13:53
1 2 3
 21/23 Killgun ***** válasza:
25%
Na nem olvasgatom a komenteket fél oldal elég volt...Jézus:Hazugság őt kár kérni,démon mi a faszér cisnálna iylet?könyörgöm ők nem szörnyetegek....Ez egy árny volt,és szerintem kezdheted felkeresni a szakembereket,vagy házilag térisztítást végzel...
2011. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, végre egy normális komment ezo topikban ami nem az évezredes agymosást szajkózza, nem hittem volna hogy ezt megérem.
2011. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 ZordAtya ***** válasza:

Magadnak csináltad, nem kell megrémülni, velem is volt már ilyen csak én az arcomat karmoltam össze nem egyszer sikeresen. Nálam némi elfojtott frusztráltság váltotta ki, és furcsa de a körmömön nekem se volt nyoma (ami még furább hogy tövig vágom a a körmeimet elvileg karmolni se nagyon tudok). Volt már a fejem tetején is seb ami ami a koponyámat is felsértette (megvan még a helye a kutacsomon)

az konkrétan egy ágy sarkával csináltam csak nem tudom hogyan mert olyan szögben kellet volna hozzáférnem hogy vagy nagyon hajlékony vagyok vagy lebegek közben. Fura az alvó ember elméje de nem kell meg ijedni. Az ezo para meg kizárt ebben az esetben.

2011. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!