Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tegnap hazafele jövet elrabolt...

Tegnap hazafele jövet elraboltak az UFO-k. És reggel az ágyamba ébredtem és furán éreztem a hasam megnéztem és egy kis seb volt ott. Lehetséges hogy belőlem is kikel mint az Alien filmekbe valami?

Figyelt kérdés
orvoshoz nem mertem még elmenni. Nagyon félek nem akarok így meghalni :(
2011. júl. 30. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

igen valószínűleg kifog kelni belőled valami.

Gyorsan menny az orvoshoz.

Hátha még tud segíteni.

Ne félj. Drukkolok.

2011. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

13.51 Jaj,ne ijesztgesd már szegényt,még komolyra veszi.:D


Túl sok sci-fit nézel,kedves kérdező.

2011. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
látom nagyon unatkozol....
2011. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem a hasadon ejtik a sebet, hanem a szájpadlásodon. ;-)
2011. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem is gyakran megesik ha fáradtan hazafele jövök a kocsmából egy péntek este. Én már megszoktam, amikor felvisznek a hajóra, megkínálom őket egy korsó sopronival és megvitatjuk az univerzum rejtélyeit. Aztán ha hazajön az Ufó-asszony, akkor gyorsan kidobnak engem, de előtte megkínálnak egy eléggé érdekes itallal, amit el szoktam fogadni, mert olyan az íze, mint a kovászos uborkának. Van hogy nem éppen ott érek le, ahol szeretném. Még régen egy szeptemberi napon esés közben lefejeltem egy repülőt, aztán lett belőle valami katasztrófa, de szerencsére 404 megmentett a dehibidratikus-vállbizgentyűjével, amit a krixkrax hercegnő adott neki hálából, hogy megmentette a pujárók gyülekezetét a Borg inváziótól. Szerencsére(?) túléltem a zuhanást. Azóta ejtőernyővel és búvárruhában megyek péntekenként a kocsmába. A kis sebre meg kenj ecetet és tejfölt éjfélkor, és hagyd, hogy egy szűz kenguru lenyalogassa, miközben az internacionálé-t énekled. Ha nem mész a szükségesnél 2 oktávval feljebb, akkor 666 percen belül eltűnik a kis alien.
2011. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szerv kereskedők voltak. E+llopták a fél vesédet.
2011. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Na és jó volt a szex velük? ;)
2011. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

szifilisz, a nemi szerv közelében található meg általában, tudatzavart okoz, gyógyszerrel gyógyítható, de menny el mert rosszabb tüneteket is okozhat, ha sokáig fertőz. Akár hasi gyulladás is okozhatja. Vagy ha a vakbél közelében van. És ha féregnyúlvány gyulladást kaptál , és a hasi bőr is megfertőződött akkor még kezdeti stádiumban van. Az étvágyad elmegy, és nem eszel semmit egész nap. És csak egy kis ideig fáj a hasad akkor, vakbélgyuladásod van,


Szifilisz lehet. véleményem szerint.

2011. júl. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

---


vagy vakbélgyulladás, ami megfertőzte a hasadat is, és ezért hasi gyulladás lehetséges. HOl van az a kis seb, és hogy néz ki?



A szifilisz (luesz, vérbaj) a klasszikus nemi betegségek egyike. Kórokozója a Treponema pallidum, amely egy dugóhúzóra emlékeztető alakú baktérium. A fertőzés szexuális úton terjed, átvihető közvetlenül vérrel, de átmegy a méhlepényen is a fertőzött anyáról gyermekére.


Kezelés nélkül a betegség különböző stádiumokban zajlik, melyek mindegyikében jellegzetes bőrtünetek jelennek meg.


A korai, fertőző szifiliszre jellemző, hogy a kórokozó behatolási helyén kialakul egy körülírt, gyulladásos terület, ami később kifekélyesedik (ulcus durum), majd kb. 6 hét alatt heget hagyva hátra begyógyul. A behatolás helye a nemi szerveken kívül lehet a szájban, a végbélnyílás körül is. Ezen sebből általában egy van, és mindig kíséri a nyirokcsomók fájdalmatlan duzzanata (bubo indolens).

2011. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Sörensen válasza:
Szerintem menj azonnal orvoshoz és mondd el, mi történt veled!
2011. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!