Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen táltos tanfolyamot,...

Milyen táltos tanfolyamot, iskolát ajánlanátok? Ha lehet, linkeket légyszi.

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 19:25
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves utolsó, az előző vagyok.. akinek válaszoltál..

Abszolút.. egyetértek.. nagyn sok jó könyv stb.. van. én 10 éve foglalkozom ilyen dolgokkal. Érdekel, és sok jó emberrel összehozott már.. De a taltos.. kérdés érdekes. .. bár biztosan van más is.. ahol ilyen tapasztalat van.. én azért ezt emeltem ki mert kérdéshez vág.. és van saját tapasztalat.. andris bácsinak még tenék néhány kérdést.. mondjuk.. a nagy szeretetben miért ment el tőle - csapatából az ország ugymond másik táltosa.. stb... belső emberek.. tüntek el tőle.. gondolom a szeretet és a sok dollár.. nem mindig karöltve járnak.. kicsit kiábrándít mert egy dolog jt róla eszembe.. bort iszik vizet prédikál. . tudása tény hogy van.. kövekezőben is lesz..e..

és az meg nonszensz, hogy aki elmegy tőlük az azért teszi mert nincs meg a szellemi szintje hozzá.. miért nem mondta, hogy hm.. egyedül neveled a gyereked.. gyere ingyen.. tanulj.. stb.. ja.. mert az egész biznisz.. és ott nem mondanak ilyet.. amit meg az elit klubrol irtam.. kajak igy van.. gáz ..

2011. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Még mielőtt bármilyen őrültségre ,szélhámosságra kidobnád a pénzedet előbb olvass bele a blogomba amiben elmesélem mit jelent a energetikai gyógyítás. Az nem kerül pénzedbe és nem is leszel becsapva. A címe; A létezés fantasztikuma blog hu. Arról felismerni, hogy akár egy könyv fejezetekben íródott. Mivel nem volt pénzem a könyv kiadásra így oldottam meg. Amikor én már gyógyítottam a klinikai munkám mellett akkor még hírük- hamvuk se volt itthon a sok széltoló gyogyóknak, akik a beáramló hindu és amerikai marhaságaikat kutyulták össze számtalan süket dumába aminek semmi igazság tartalma sincs. Egy igazság van benne, hogy lenyúlják az embereket és a beteg ha szerencsés akkor pszichésen gyógyul, mert komolyabb baja nem volt.
2011. nov. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!