Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg 2012-ben világvége lesz?

Tényleg 2012-ben világvége lesz?

Figyelt kérdés

Tényleg az lesz ami a filmben? Vagy ez hazugság??


Kérlek normális válaszokat írjatok, mert nincs kedvem olvasni az olyanokat, hogy te hülye vagy meg a szokásost...*-*"


2011. júl. 28. 07:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
annyira lesz világvége mint amennyire 2000-ben
2011. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Csak gondolj bele. Ezt honnan tudhatnák hogy mi lesz 2012ben? Ez ugyanaz, tegnap láttam egy dok filmet, amiben arról beszéltek milyen lesz a növényvilág 1 milliárd év múlva..
2011. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ha jönne valami meteor vagy mittomén, azt a fejlett VILÁG már észre vette volna és k...vára nem titkolná el mert az ö érdekük is hogy ne haljanak meg...szerintem... de amugy ha meg világvége lesz és tuti az lesz akkor mit tudsz tenni????? ki kell élvezni minden napot, igy élj, és akkor nem éltél hiába :)
2011. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

azért nem biztos, hogy észrevennék időben azt a meteort...


volt már rá példa, hogy csillagászati értelemben közel haladt el egy kisbolygó és csak utána vették észre a fejlett világ képviselői!!!

2011. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

már nem is tudom minek örülnék jobban ha világvége lenne vagy nem. Mert ha nem akkor pofára esne a sok jós, ha meg igen, akkor megkapnák, amire annyira élvezkednek :)


Egyébként olyan feltételezés is van, hogy nem a hagyományos világvége lesz, hanem ennek a világrendszernek lesz vége, ami ma van, vagyis nagy változás következik be az emberiség életében

2011. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
Világvége lesz és elpusztul az univerzum legszarabb helye a föld
2011. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Bírd már ki, alig másfél év.
2011. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Az egész csak annyi, hogy elmegy a mi bolygónk mellett, egy másik bolygó, és lehet, hogy kitakarja a napot, ami 3 napos sötétséget okoz. Csak ebből olyanokat kreáltak ki, hogy az is lehet, hogy összeütköznek... Hát lehet. És? Lesz ami lesz. :) Amúgy erről állítólag van egy könyv, ha valakit nagyon érdekel.
2011. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kb másfél hónapja is volt egy nem?
2011. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Vannak elképzelések az új emberiség megszületéséről, ezen kívül Atlantisszal is sokan összekötik, ezenkívül dimenzióváltásról is hallottam már.

Én elképzelhetőnek tartom, hogy történik valami, de lehet, hogy az átlag ember nem is fog róla rögtön értesülni.

2011. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!