Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki fél 2012-es világvégétől?

KoviAti kérdése:

Valaki fél 2012-es világvégétől?

Figyelt kérdés
Szerintem nagy hülyeség az egész... már annyi verziót hallottam hogy ezért van minden eső meg földrengés meg atomkatasztrófa meg minden szentsz@r... de mióta élek legalább 2x-3x vége kellett volna hogy legyen.
2011. júl. 29. 23:26
1 2
 11/14 erica0726 ***** válasza:

Igen, köszönjük a linket...

Majd meglátjuk...de addig is szépen romboljuk a Földet tovább...:/

Bár amennyire tudok, spórolok az energiákkal, nem szemetelek, és próbálok környezettudatosan élni...

:)

2011. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
hát igen én is így vagyok vele csak ugye 2fecske ne csinál nyarat:D
2011. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2012-ben nem lesz világ vége csak katonaság és nem tudom miért de én azt már elhiszem hogy lesz egy 3.világ háború...én inkább ettől tartok mert már manapság a Kínaiak olyan gazdagok+okosak de igazából a kinaiak és amerikaiak teszik tönkre a világunkat mert mi magyarok egy év alatt x liter benzint fogyasztunk míg a többi hatalmas országok csak 1 nap alatt fogyasztják el!és én kínába se mennénk a sok füst miatt! és azt is hallottam hogy a kínaiak akarják elkezdeni a világ háborút!
2011. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
15:41 volt és én hiszek egy kicsit Istenbe és uncsimék járnak egyházba+osztálytársamék is a szüleimék is na mind1 azt akarom mondani hogy isten jeleket fog küldeni mármint árvíz,földrengések stb...és szerintem kb. 50 év kell hogy isten el jöjön értünk! de tényleg enm 2012ben lesz világ vége
2011. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!