Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lefényképezni...

Hogyan tudnám lefényképezni az aurám? Vagy valamilyen látható módon rögzíteni valamilyen formában!

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 15:26
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ez az egyik haverom képe ez akkor most aura?
2011. aug. 1. 15:29
 2/6 skarma ***** válasza:

Nem lehet megnézni a képet.

Amúgy vannak aurafotósok, de én nem nagyon bízom ebben, tudod, még ha az igazi aurádat is fotózzák, az csak egyetlen pillanatról fog árulkodni. Az aura folyamatosan változik egy képből az ég világon semmi nem derülne ki rólad.

2011. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fényképezőgéppel lehet, nekem több képem is van az aurámról!

[link]

2011. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vannak kifejezetten aura fotósok! 15 000 Ft kb. 1 kép és nem garantálják, hogy sikerül lefényképezni. Jó dolog, csak kicsit rizikós.
2011. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Photoshop: outer glow effect.
2011. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon sok helyen le lehet fényképeztetni az aurát. A neten nézz körbe. De azért ajánlanék neked, mivel én is őnála voltam, nemcsak fotózáson, de sorsképelemzésen is. Elképesztő dolgokat mondott rólam, a múltamról, jelenemről, a jövőről (persze azt még nem tudom bejön e). Kisfiamat is kielemezte rajtam keresztül. [link]

Horváth Zoltán; Dunakeszi:06/27/543-060

2011. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!