Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet, miért lehet...

Mit jelenthet, miért lehet az, hogy amikor ránézek valamilyen órára különösen sokszor éppen egyforma számjegyek állnak az órán? Pl: 12:12 15:15 22:22 stb.

Figyelt kérdés

Úgy fél éve erősödött ez fel annyira, hogy 5 alkalomból minimum háromszor egyforma számok vannak rajta a kijelzőjén bármilyen órának, amikor éppen ránézek. (digitális kijelzőjűre gondolok) Nem sikerült rájönnöm még semmi magyarázatára a dolognak. Másnak is így van ez?


PS.:[Trollkodást kérem offolni, ha meg nem bírod megállni, hogy megpróbálj beszólni/ viccesnek tűnni, kérlek legalább kreatívan tedd...]


2011. okt. 16. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak te érzed úgy, mert jobban megmarad benned az ilyen szám.

Fogj egy noteszt, és ahányszor csak órára nézel, mindig jegyezd fel.

Minden órában 1x azonos az óra és a perc kijelzés, így minden 60. másodpercre jut egy azonos, így csak minden 60. ránézésre kéne ezt látnod.

2011. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még az előző vagyok.

Az is lehet, hogy valami napirend miatt kb. óránként nézel az órára, pontosabban 61. percenként :)

2011. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog, mert én pedig nagyon sokszor, amikor az órára nézek 11 óra 11 percet mutat. Fogalmam sincs, miért van ez így, nincs rá magyarázet, és szerintem senki nem tudja ezt megmagyarázni. Számomra érthetetlen, de komolyabban nem is foglalkozom vele.
2011. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmmm lehet, hogy a belső órám úgy van beállítódva, hogy pont ilyenkor nézzek az órára? Bár az azért lenne furcsa, mert nem csak 1 óráról van szó, bármely digitális kijelzőjűnél előjön.
2011. okt. 16. 21:38
 5/5 A kérdező kommentje:
"Minden órában 1x azonos az óra és a perc kijelzés, így minden 60. másodpercre jut egy azonos, így csak minden 60. ránézésre kéne ezt látnod." Nem minden 60. percre jut akkor? Ahogy belegondolok, mondjuk ha iskolában óra közben nézegetem a telefont, hogy mikor csöngetnek ki már végre, akkor ritkán jön elő. Viszont ha szabadidőmben nézem, amikor nem vagyok terhelve, nincs stressz, akkor nagyon gyakori.
2011. okt. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!